Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Reikia padeti tiems kurie bega nuo mirties, o ne nuo prasto gyvenimo.
  2. Vertinu neigiamai.
  3. Jokia , visiems juk reikia pagalbos
  4. Kelia dideles problemas,manau reikėtų padėti jų šaliai,o ne priimti ir suteikti pilietybę.
  5. Tegul su lietuvos zmonem tvarkosi pirmiau...
  6. Rizikuojam
  7. Cia yra didziausia nesamone juos priimti paziurekite i prancuzus kas atsitiko teroristu tarpe 2 pabegeliai.
  8. Visiska nesamone!!!
  9. Tikrai mums ju nereikia
  10. Esu prieš, nes mūsų tautos piliečiams ir taip yra sunku gyventi, o juos dar priima ir už nieką milžiniškas pašalpas jiems moka...