Reikia padeti tiems kurie bega nuo mirties, o ne nuo prasto gyvenimo.
Vertinu neigiamai.
Jokia , visiems juk reikia pagalbos
Kelia dideles problemas,manau reikėtų padėti jų šaliai,o ne priimti ir suteikti pilietybę.
Tegul su lietuvos zmonem tvarkosi pirmiau...
Rizikuojam
Cia yra didziausia nesamone juos priimti paziurekite i prancuzus kas atsitiko teroristu tarpe 2 pabegeliai.
Visiska nesamone!!!
Tikrai mums ju nereikia
Esu prieš, nes mūsų tautos piliečiams ir taip yra sunku gyventi, o juos dar priima ir už nieką milžiniškas pašalpas jiems moka...