Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Tegul migruoja į kaimynines šalis, kuriose nekiltų sunkumų dėl tikėjimo, kultūros ir papročių skirtimų.
  2. iszudys visus
  3. Pabėgėlius priimti sveikintina ir kilnu, tik reikia griežtos tvarkos ir priemonių atrinkti žmones, kuriems tikrai reikia pagalbos.
  4. Didziausia nesamone kokia tik galejo sugalvoti europa.nereikia mums ju
  5. Aš visiškai PRIEŠ PABĖGELIUS, MUMS TU AKBARU ČIA NEREIKIA!!!
  6. ne
  7. #WhiteGenocide :)
  8. Ne.
  9. Labai bloga !!!
  10. Kokia cia gali buti nuomone, Kai jiems zadama daugiau nei kad turi musu vidutinio lygio seimos