Pilnas anketų sąrašas

Socialinės reklamos poveikis vartotojui

Sveiki, esu trečio kurso studentė ir tam, kad geriausiais balais parašyčiau kursinį, man reikia Jūsų visų pagalbos ir šio tyrimo išsamių atsakymų. Anketa yra anoniminė. Tad labai prašau nuoširdžiai atsakyti į klausimus. Ačiū iš anksto Jums!

UAB „Vilniaus EURIDIKĖ“: Kokius darbo drabužius renkatės Jūs?

Gamybinė įmonė „Vilniaus EURIDIKĖ“,  norėdama geriau suprasti klientų norus bei poreikius atlieka apklausą tema: Kokius darbo drabužius renkatės Jūs? Iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!UAB „Vilniaus EURIDIKĖ“ siuva madingus vyriškus ir moteriškus kostiumus, operacinė apranga, galvos apdangalus, patalynė, chalatus, švarkus, kelnės. Iš kliento pagal poreiki priimami užsakymai.Tad jei jus domina darbo drabužiai internetu ar tiesiog norite gauti asmeninę konsultaciją su mumis galite susisiekti čia:El. paštas: vilniauseuridike@gmail.comTelefonas: +370 671 85428  Adresas: Kalvarijų 37, Vilnius LT-0937Tinklalapis: http://www.euridike.ltŠios anketos rezultatai viešai nepublikuojami 

Žuvies poreikio nustatymas Lietuvoje

Gerbiamas respondente,             Mes,  Žuvininkystės įmonių asociacija „Lampetra“, tęsiame savo apklausą apie  žuvies poreikį Lietuvoje ir  labai norėtume, kad atsakytumėte tik į 6 klausimus. Jūsų atsakymai mums leis spręsti apie  žuvies poreikį Lietuvos rinkai.             Duomenys bus apdorojami apibendrinta forma, todėl anonimiškumas garantuojamas.                         Iš anksto atsipašome Jūsų, jeigu mūsų el.laiškas suerzino Jus, tai tiesiog jį ištrinkite. Labai Jums ačiū. 

Sveikai maitinsies - ilgai gyvensi

Gerbiamieji respondentai,Šia anketa norima išsiaiškinti ekologinio maisto vartojimo ypatumus ir jų poveikį sveikatos būklei.Jūsų atsakymai mums labai svarbūs, AČIŪ !

Bendradarbiavimo programėlė grupėms/vokalistams/atlikėjams.

Results39
Sveiki,šios anketos pagalba bandau išsiaiškinti bendradarbiavimo programėlės poreikį muzikos rinkos dalyviams. Programėlės veikimo principas pasižymėtų tuo, jog vokalistas galėtų rasti sau grupę dainų įrašymui, grupė programėlės pagalba galėtų rasti prodiuserį arba garso dizainerį. Programėlėje būtų kaupiama bazė ir vartotojai būtų nepriklausomi, t.y. jeigu esi DJ ir nori įrašyti dainą su vokalu, tačiau jo neturi - programėlėje gali rasti daugybę vokalistų. 

Sportininkų MENTAL TOUGHNESS (Psichologinis tvirtumas)

LSU tyrimas, kaip sportininkams reiškiasi jų psichologinis tvirtumas (angl. mental toughness) jų sporto šakoje, atliekamas LSU Sporto edukologijos magistrantūros studentės.Prašau atsakyti kiekvieną teiginį pagal jūsų asmeninę patirtį. Nėra nei teisingų, nei neteisingų atsakymų. Atsakykite taip, kaip jums, šiuo metu, atrodo teisingiausia.Ačiū už jūsų atsakymus!

Kauno tvirtovės parko edukacija

Sveiki, Atlieku tyrimą, siekdama išsiaiškinti Kauno tvirtovės parko lankytojų poreikį. Siekiu išsiaškinti, kas svarbu Kauno fortifikacijos objektų ir renginių lankytojui, remiantis respondentų nuomone, įvertinti objektus ir jų teikiamų paslaugų kokybiškumą. Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi ir reikalinga. Ačiū už skirtą laiką !A. Plavinskaitė 

MRU Kibernetinio saugumo apklausa

Sveiki, Kartu su Mykolo Romerio universiteto, Kibernetinio saugumo valdymo magistrantūros studijų programos studentais atliekame apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti ar Lietuvos gyventojai žino apie Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą – BDAR.Mums yra svarbūs Jūsų atsakymai į kiekvieną klausimą, nes tik taip galima susidaryti vaizdą apie bendrą Lietuvos situaciją. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams.Maloniai prašome užpildyti šią anketą, atsakant į kiekvieną klausimą.Ačiū, kad dalyvaujate šiame tyrime! 

Kopijavimo centrų paslaugos

Results98
Gerbiami Respondentai, Esame Vilniaus kolegijos studentai, atliekame projektinį darbą apie kopijavimo centrus. Siekiame išsiaiškinti kopijavimo centrų paklausumą bei vartotojų poreikius. Apklausa yra anoniminė.Ačiū už Jūsų sugaištą laiką.