Pilnas anketų sąrašas

Ar Jums reikalingas automobilių pirkimo agentas/brokeris?

Results25
Automobilių agentas - tarpininkavimo paslauga, kurios metu visus automobilio pirkimo klausimus patikėsite šią sritį išmanančiam specialistui.Paslaugos nauda:Agentas padeda įsigyti labiausiai poreikius atitinkantį automobilį.Agentas atsako į visus reikiamus klausimus ir suteiks informaciją, kuri leis nenusipirkti "katės maiše".Automobiliai apžiūrimi gyvai, sužinoma jų eksploatacijos istorija, o reikalui esant, konsultuojamasi ir su automobilių servisų meistrais.Sutaupo  papildomo laiko ir leidžia įsigyti patikimą bei kokybišką automobilį.  

Ar Jums reikalingas automobilių pardavimo agentas, brokeris?

Results23
Automobilių agentas - tarpininkavimo paslauga, kurios metu visus su automobilio pardavimo susijusius klausimus perduodate šios srities profesionalui. Paslauga reikalinga, kai:Esate užimtas žmogus ir neturite laisvo laiko užsiimti savo automobilio pardavimu.Esate nepatyręs ir bijote, kad gali tekti automobilį parduoti pusvelčiui.Maloniau savo laiką skirtumėte Jums džiaugsmą teikiantiems dalykams.Paslaugos procesas:Jūsų automobilis bus nufotografuotas profesionalioje fotosesijoje.Bus sukurtas reprezentacinis automobilio video filmas.Visa tai bus patalpinta populiariausiuose ir daugiausiai peržiūrų turinčiuose internetiniuose skelbimų puslapiuose.Vykdoma komunikacija su potencialiais pirkėjais ir derinamas automobilių apžiūros laikas. 

Nepageidaujamų plaukelių šalinimo įpročiai

Results137
Gerbiamas Respondente,Daugelis žmonių susiduria su problemomis šalinant nepageidaujamus plaukelius. Jūsų atsakymai į pateiktus klausimus padės mums pasiūlyti labiausiai kliento poreikius atitinkančią, kokybišką ir prieinamą paslaugą.

Papildomo savanoriško draudimo apklausa

Gerb. Respondente,Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentė atlieka apklausą, kurios tikslas yra išanalizuoti papildomo savanoriško draudimo produktą .Siekiant gauti tikslia ir objektyvia informacija. Šį apklausa yra anoniminė.Būsių dėkinga už dalyvavimą.

Internetinės televizijos populiarumas Lietuvoje

Rašau rašto darbą apie internetinę televiziją, kurioje lyginu Rogerso inovacijų sklidimo "early adopterių" charakteristiką su Lietuvos atveju, todėl labai pagelbėtumete atsakydami į kelis klausimus

Socialinių medijų panaudojimo galimybės atlikėjų meno organizacijų komunikacijoje Lietuvoje

LIetuvos muzkos ir teatro akademijos 4 kurso Meno vadybos studentas, atlieka anketinę apklausą, kurios tikslas - nustatyti socialinių medijų panaudojimo galimybes atlikėjų meno organizacijų komunikacijoje. Ši apklausa yra anoniminė, o jūsų pateikti atsakymai konfidencialūs. Apklausos duomenys bus panaudoti baigiamojo darbo tyrimo analizei.Atsakydami į klausimus atsakymą pažymėkite X.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Stresas darbe - ar jums reikia atostogų?

Results14
Labas. Ačiū, kad man padedi, man tai yra svarbu. Aš pats atlikau testą per 4 minutes ir 2 sekundes, tad tikiuosi, kad ir iš tavęs jis neatims daug tavo jaunystės minučių. Testas gali padėti tau sužinoti ar tau patinka tavo darbas, ar daug stresuoji, ar jau laikas pristabdyti arklius. Galbūt užtenka dirbti prie kompiuterio ir verčiau pereiti į medkirtystę ar panašią sritį?Rezultatai apklausoje nepateikiami, bet jeigu bus įdomu, galėsiu juos pateikti asmeniškai.

"CityBee" automobilių nuoma

Results58
Sveiki, esu Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto I kurso studentė. Atliekų apklausą, kurios tikslas sužinoti žmonių nuomone apie " CityBee" automobilių nuomos teikiamą paslaugą. Ši anketa yra anoniminė, ir jos atsakymai bus naudojami statistiniam tyrimui ir viešai neskelbiami. Ačiū už jūsų atsakymus! :)

Plakato dizainas Lietuvos kino rinkoje

Sveiki, esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studijų programos  „Grafinis dizainas“ studentė.Šiuo metu nagrinėju Lietuvos ir užsienio kino filmų plakatų dizainą. Mano tikslas yra išsiaiškinti plakato dizaino svarbą Lietuvos kino rinkoje ir ištirti žiūrovų nuomonę.Šie duomenys nebus publikuojami viešai, o bus naudojami tik atsiskaitomajame darbe. Ačiū už pagalbą!