Pilnas anketų sąrašas

Tekstilės atliekų surinkimas ir perdirbimas

Results79
Gerb. Respondente,Esu Kauno Vytauto Didžiojo universiteto, aplinkotyros ir ekologijos specialybės IV kurso studentė. Rengiu baigiamajį darbą, kurio tiriamojoje dalye analizuoju tekstilės atliekų surinkimo ir perdirbimo problematiką. Nuoširdžiai prašau Jūsų atsakyti į anketos klausimus. Pažymėkite Jums priimtiniausią (jei nenurodyta kitaip) atsakymo variantą. Anketa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymai bus panaudoti tik mokslo tikslais.Ačiū už bendradarbiavimą.

Anketa apie GRV papuošalus ir aksesuarus

Results32
Šios anketos tikslas : įvertinti vartotojų nuomonę apie esamų gaminių asortimentą, nustatyti poreikį naujiems gaminiams, bei esamus ir pageidaujamus užsisakymo ir apsipirkimo būdus.http://www.facebook.com/grazinaRV/Anketa visiškai anoniminė. Rezultatai bus naudojami baigiamąjam mano studijų darbui

Renginių organizavimo įmonių personalo valdymo analizė

Results1
Aš esu Erika Valiūnaitė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto Turizmo ir rekreacijos katedros Kultūrinės veiklos vadybos studijų  programos antrojo kurso studentė. Darbu, kurio tema "Renginių organizavimo įmonių personalo valdymo analizė", baigsiu antrąjį kursą.Personalo valdymas - tai administracinis metodas, apimantis darbuotojų priėmimą į darbą ir jų darbo vykdymą taip, kad organizacija gautų didžiausią vertę.Apklausa yra skirta sužinoti Jūsų įmonės personalo valdymo ypatumus, juos aprašyti kursiniame darbe ir pateikti jų analizę.

Stresas darbe

Results8
Sveiki, esu III kurso Viešosios politikos ir vadybos programos studentas Liutauras Bulovas. Jei rastumete laiko noreciau kad padetumete man uzpildyti cia apklausa :) Nesutinku- 0 taskuIs dalies sutinku 1 taskasSutinku 2 taskai Jei surinkote nuo 0-24 taskus.Jūsų darbo aplinkybės palankios. Mažai tikėtina, kad artimiausiu metu pakliūsite į deginančio streso spąstus. Su kasdienio gyvenimo iššūkiais jums padeda susidoroti gera savijauta, optimizmas ir tausojanti elgsena.Jei surinkote nuo 25-72 taskus.Dėmesio, esate rizikos zonoje! Patartina atkreipti dėmesį į veiksnius, kuriuos įvertinote daugiausia taškų. Pasvarstykite, kaip galėtumėte pakeisti situaciją. Jei nesiimsite priemonių, jūsų sveikatai ir darbingumui gresia tikras pavojus.Jei surinkote 72 ir daugiau tasku.Vaikštote suskilusiu ledu. Atminkite, perdegimas sukelia negrįžtamų darbingumo pokyčių. Taigi, net jei esate iš esmės labiau patenkintas gyvenimu ir asmenine savijauta nei nepatenkintas, reikia kardinalių sprendimų, kaip pagerinti dabartinę situaciją. Be artimųjų arba specialistų pagalbos tai padaryti bus labai sunku, nes vidinės jėgos išsemtos, o stresą keliančios aplinkybės paveikusios suvokimą ir pasėjusios įsitikinimą, kad nieko pakeisti neįmanoma.

Galimi organizacinės kultūros diagnozavimo klausimai

Ši anketa skirta išsiaiškinti organizacijos fizinę aplinką, pačios organizacijos pasisakymus apie savo kultūrą, santykius su klientais, darbuotojus, kultūrinius ryšius ir darbuotojų reakciją į kritiką iš šalies.Apklausą parengė maisto pramonės technologijos ištęstinių studijų studentė Enrika Jarmalaitė.

Forum Cinemas

Sveiki. Mes esame Vilniaus kolegijos, Verslo vadybos fakulteto, Įstaigų administravimo studentės. Atliekame statistinį tyrimą apie  didžiausia kino demonstravimo ir platinimo įmonė Lietuvoje Forum Cinemas. Šio tyrimo   tikslas yra sužinoti potencialių klientų nuomones apie  "Forum Cinemas" veiklą bei teikiamas paslaugas. Ši anketa yra anoniminė, Jūsų atsakymai nebus publikuojami viešai. Iš anksto dėkojame už Jūsų sugaištą laiką atsakinėjant į pateiktus klausimus! 

Dvigubos pilietybės Konstitucinė problema

Kviečiu dalyvauti tyrime, kurį vykdo Marijampolės kolegijos Edukologijos ir Socialinio darbo fakulteto, teisės studijų programos studentė.Tyrimo tikslas: Atskleisti užsienio lietuvių nuomonę apie tai, ar dviguba pilietybė yra reikalinga ir ar užsienio lietuviai pritaria šiam dvigubos pilietybės įteisinimui.Anketa yra anonimiška ir bus skelbiama tik kaip baigiamojo darbo tiriamosios dalies rezultatai.Nuoširdžiai dėkoju už skirtą laiką ir atsakymus.

Verslo idėjos vertinimas

Sveiki, mes esame Vaida ir Ramūnas. Vilniaus kolegijos, Verslo vadybos fakulteto studentai. Atliekame tyrimą apie mūsų verslo idėjos - produkto ,,GoLife" paklausą rinkoje. Mums įdomu ar mūsų produktas galėtų tikėtis susidomėjimo ir dėmesio dabartinėje, sparčiai besikeičiančioje rinkoje.Apie idėją: Pagal Europos Sąjungos mirties priežasčių statistiką, išeminės širdies ligos bei kraujospūdžio sutrikimai yra viena dažniausių mirties priežasčių Europoje. Mūsų produktas ,,GoLife“ yra sukurtas vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems širdies darbo sutrikimų. Produktas yra laikrodžio formos, nešiojamas ant riešo ir nuolat stebintis kraujospūdžio, širdies ritmo bei kūno temperatūros  (kas yra pagrindiniai išeminės širdies ligos simptomai) svyravimus. Kuriam nors iš simptomų stipriai paūmėjus, tikėtina, kad žmogus dažniausiai nebepajėgia išsikviesti pagalbos pats - pradeda stipriai svaigti galva, skaudėti krūtinę, galimas nualpimas. Mūsų apyrankė ,,GoLife“ reaguoja į įprasto širdies darbo nuokrypius ir prireikus išsiunčia pranešimą bei asmens koordinates GPS ryšiu apyrankėje suvestiems telefonų numerių adresatams.Būsime labai dėkingi, jeigu atsakysite ir padėsite mums pabaigti šiuos mokslo metus! :D AČIŪ :) 

Kas svarbu vartotojams renkantis Nekilnojamo turto agentūrą?

Aš, Kauno kolegijos, Verslo vadybos fakulteto studentas, Povilas Mikalonis atlieku apklausą, kurioje norėjau sužinoti žmonių nuomonę apie nekilnojamo turto (NT) agentūras Kauno mieste ir rajone, kokie kriterijai jiems svarbiausi renkantis paslaugą ir kokias kanalais dažniausiai ieškoma ir randama informacija apie NT agentūras.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumo ugdymas

Gerbiami pedagogai,Esu Vilniaus kolegijos pedagogikos fakulteto edukologijos katedros ikimokyklinio ugdymo  ištestinių studijų ketvirto kurso studentė. Rašau baigiamąjį darbą, kurio tema yra ,,Pasakų panaudojimo galimybės ugdant vaikų kūrybiškumą 4-5 metų amžiaus vaikų grupėje’’ Atlieku tyrimą, kurio tikslas analizuoti  kūrybiškumą. Jūsų atsakymai yra konfidencialūs, jie bus naudojami tik baigiamojo darbo statistiniam apibendrinimui.