Pilnas anketų sąrašas

"Lygiausia darbovietė" 2017 (laimėk skrydį virš ežerų)

Results105
Kiekvienas turi būti vertinamas pagal savo gebėjimus ir gauti atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų!Moterų informacijos centras organizuoją septintąjį „Lygiausios darbovietės 2017” konkursą. Dalyviui (anketą užpildžiusiam darbuotojui) padovanosime skrydį virš ežerų, o Darbovietei skirsime "Lygiausios darbovietės 2017" titulą.Daugiau informacijos ir anketos pildymo prizo laimėtojas bus paskelbtas: www.progress.lygus.lt, www.lygus.lt  ir Moterų informacijos centro FB  plačiau apie konkursą ČIAIniciatyvą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Baltarusijos - Lietuvos sienos kirtimas

Results7
JAV tyrimų kompanija "Navanti Group" (http://navantigroup.com/) atlieka tyrimą apie Baltijos šalių politines, ekonomines ir socialines aplinkybes. Atsakymų anonimiškumas garantuojamas, reikalinga tik gyventojų nuomonė. 

Kūno gyvybinių pradų testas

Atsakykite į teiginius, kurie gali padėti nustatyti kai kuriuos sunkius susirgimus. Nustatomas žmogaus kūno sudėjimas, o tada pagal gimimo datą aiškinamasi, į kokių organų ligas žmogus yra linkęs

Klaipėdos miesto neįgaliųjų kultūrinių – edukacinių poreikių monitoringas

Results18
Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka atlieka tyrimą, kuriuo siekia išsiaiškinti Klaipėdos miesto gyventojų, turinčių negalią, įpročius ir poreikius dalyvaujant kultūriniuose - edukaciniuose renginiuose. Prašome Jūsų atsakyti į Jums pateikiamą klausimyną, kad ateityje galėtume pasiūlyti daugiau Jūsų lūkesčius atitinkančių renginių. Visi atsakymai liks anonimiški ir naudojami tik šio tyrimo tikslais.Dėkojame už Jūsų skirtą laiką atsakant į šį klausimyną.

Į kokius mokymus užsiregistruotumėte jau šiandien?

Šiandien mokymų, seminarų pasirinkimas išties platus, visgi ne visuomet randame tai, ko ieškojome, kas mums aktualu būtent dabar. Pasidalinkite savo nuomone, kokie mokymai Jums aktualiausi, kuriuose dalyvautumėte nedvejoję? Kurios temos įdomios, naudingos?

GYVENSENOS VEIKSNIŲ SVARBA GYVENIMO KOKYBEI

Gerb. Respondente,Esu Klaipėdos universiteto, sveikatos mokslų fakulteto, visuomenės sveikatos ištęstinių studijų studentė Jurgita Kesminienė. Rašau baigiamajį darbą ir atlieku tyrimą, kuriuo siekiama  išssiaiškinti kokie gyvensenos veiksniai svarbūs gyvenimo kokybei užtikrinti. Anketa anoniminė, gauti rezultatai bus panaudoti baigiamojo darbo tikslais.Ačiū už jūsų sugaištą laiką ir atsakymus. Pažymėkite pasirinktą atsakymą. 

Dalijimosi ekonomikos plėtros prielaidos ir perspektyvos Lietuvoje

Results45
Gerbiamas respondente,Esu Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto Verslo ekonomikos magistro studijų programos studentė Donata Šiuškaitė. Savo magistro baigiamajame darbe nagrinėju Lietuvoje vis dar tebesivystančio reiškinio – dalijimosi ekonomikos – reikšmę bei šio fenomeno plėtros galimybes mūsų šalies rinkoje. Man labai svarbi Jūsų nuomonė – prašau išreikšti ją atsakant į anketos klausimus. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai bus konfidencialūs ir bus naudojami tik baigiamojo darbo tyrime statistiškai apibendrinus.Maloniai prašau užpildyti šią anketą, atsakant į kiekvieną klausimą. Ačiū, kad dalyvaujate šiame tyrime!

Darbuotojų kompetencijų valdymas organizacijoje AB "X Bankas"

Ši anketa yra sudaryta tam, kad išsiaiškinti, kaip valdyti kompetencijas Jūsų įstaigoje, kad pasiekti optimaliausių darbo rezultatų. Užtikriname, kad ši anketa yra visiškai konfidenciali, duomenys bus susisteminti, neišskiriant nei vieno apklausos dalyvio.Ačiū už Jūsų nuomonę.

Buhalterijos specialistų konkurencingumas pramonės ir paslaugų sektoriuose

Results131
Gerb. buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,atliekamas rinkos tyrimas, kuriuo siekiama nustatyti šios srities specialistų pasiskirstymą pramonės ir paslaugų sektoriuose bei įvertinti konkurencingumo skirtumus. Tik Jūsų teisingi ir tikslūs atsakymai leis teisingai įvertinti darbo rinkos situaciją. Tyrimo rezultatai bus panaudoti tik magistro baigiamajame. Užtikrinamas Jūsų anonimiškumas ir konfidencialumas.1-7 klausimai bendri visiems respondentams, 8-11 klausimai tik dirbantiems pagal darbo sutartį įmonėse arba apskaitos/audito paslaugas teikiančiose įmonėse. Į 12 klausimą atsako tik dirbandys audito/apskaitos įmonėse respondentai. 13 klausimas skirtas vykdantiems veiklą pagal individualios veiklos pažymą.