Pilnas anketų sąrašas

Vertybinių popierių rinka Lietuvoje

Sveiki, esu Vilniaus Universiteto ekonomikos fakulteto studentas. Prašau pagelbėkit atsakydami į klausimus.( kas esate susidūręs ar šiuo metu investuojate vertybinių popierių rinkoje). Atsakymai naudojami tik statistikai. Apklausa anoniminė.Ačiū :)

Apmokamos vaiko priežiūros atostogos seneliams: moterų, kurios dirba ir turi (turės) anūkų, apklausa

Results3
Kviečiame dalyvauti apklausoje moteris kurios šiuo metu dirba ir turi bent vieną anūką (-ę) iki 5 m. amžiaus arba tikėtina, kad kelių artimiausių metų eigoje sulauks gimstant anūkų. 2018 m. balandžio mėn. 1 d. įsigaliojo  Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo 22 straipsnio pakeitimas, pagal kurį teisę gauti vaiko priežiūros išmoką turi  vienas iš vaiko tėvų (įtėvių) ar globėjas, ar vienas iš vaiko senelių. Kitaip tariant, sudaroma galimybė pasirinkti, ar apmokamų vaiko priežiūros atostogų išeitų vienas iš vaiko tėvų, ar vienas iš vaiko senelių (jei jis (ji) tuo metu yra dirbantis (-i).  Kadangi Jūs esate dirbanti ir turite anūkų iki 5 m. amžiaus arba tikėtina, kad kelių artimiausių metų eigoje susilauksite anūkų, norime sužinoti Jūsų asmeninį požiūrį į šią naują galimybę.Apklausa yra vykdoma anonimiškai, Jūsų vardo ir pavardės niekur nurodyti nereikia. Surinkti duomenys bus naudojami tik apibendrinti, siekiant suprasti (potencialių) senelių požiūrį į galimybę išeiti vaiko priežiūros atostogų vietoje vaiko tėvų bei ketinimus pasinaudoti šia galimybe.Atsakyti į klausimus užtruks neilgai - apie 5 minutes. Atsakinėjant prašome galvoti apie savo asmeninę situaciją ir nuostatas. Iš anksto dėkojame už nuoširdžius atsakymus.Pradėdama pildyti šį klausimyną, išreiškiate savo sutikimą dalyvauti tyrime.

Profesinė reabilitacija ir neįgaliųjų padėtis

Sveiki, Esu Mykolo Riomerio Universiteto ketvirto  kurso studentas. Rašau baigiamąjį darbą ir norėčiau, kad Jūs astakytumėt į kelis klausimus susijusius su įsidarbinimu. Apklausa trumpa sugaišit vos kelias minutes, o gauti rezultatai naudojami tik statistikai, taigi apklausa visiškai anonimiška.  Ačiū už skirtą laiką!

Banko teikiamos paslaugos

Sveiki,Esu, Vilniaus kolegijos, Ekonomikos fakulteto, trečio kurso studentė. Rašau bakalaurinį darbą apie banko teikiamų paslaugų konkurencingumą. Apklausa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymų konfidencialumas garantuojamas.Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje! :)

Mobiliųjų aplikacijų reklamos veiksmingumo vertinimas

Results327
Sveiki, esu Marina Popova, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentė ir šiuo metu rašau baigiamąjį darbą tema "Mobiliųjų aplikacijų reklamos platformos kūrimo modelis". Vieną iš tyrimo metodų šiam darbui pasirinkau apklausą. Užtikrinu, kad apklausa yra anoniminė, o surinkti duomenys nebus naudojami marketingo tikslais, o tik šio darbo tyrimui.Iš anksto dėkoju!

AB,,Telia'' kas jums svarbiausia, kai pratesinėjate sutartį ?

Anoniminė apklausa. Gerbiamas respondente, Kauno kolegijos studentas kviečia jus dalyvauti apklausoje. Apklausos tikslas – išsiaiškinti kokios sąlygos skatintų klientus tapti lojaliais vartotojais ar pratęsti terminuotas sutartis įmonėje ,,Telia‘‘.Surinkti duomenys bus panaudoti rašant bakalauro darbą. 

Lietuvos vartotojų etnocentrizmas ir priešiškumas

Results278
Gerb. Respondente, esu Kauno Technologijos Universiteto studentė ir rengiu magistro baigiamąjį darbą, kurio tikslas - išsiaiškinti etnocentrizmo ir priešiškumo įtaką Lietuvos vartotojų ketinimui pirkti užsienyje pagamintas greito vartojimo prekes.Greito vartojimo prekės pasižymi žema kaina, gana dažnu jų pirkimu ir greitu suvartojimu. Greito vartojimo prekėms priskiriami maisto, asmens higienos, skalbimo ir valymo produktai, gėrimai, kosmetika, tabako gaminiai ir kt.Ačiū už dalyvavimą tyrime.Anketos atsakymai bus apibendrinti ir naudojami tik mokslo tikslams. Ši anketa yra anoniminė.

Įmonių socialinės apskaitos informacijos atskleidimo suinteresuotosioms šalims tyrimas

Sveiki,Aš esu Kauno technologijos universiteto magistrantė.Tyrimas yra atliekamas rengiant magistro baigiamąjį darbą. Duomenys, kurie bus surinkti šios apklausos metu, bus naudojami analizuojant ryšį tarp įmonių atskleidžiamos socialinių inicialtyvų informacijos ir suinteresuotų šalių. Ši anketa yra visiškai anoniminė ir konfidenciali. .Atsakyti į pateiktus klausimus užtruks iki 15 minučių.Dėkui už dalyvavimą apklausoje!

Do leadership competencies influence employee satisfaction?

Results146
This questionnaire was constructed to investigate, whether particular groups of leadership competencies (emotional, social and cognitive) have any impact on employee satisfaction, expressed by their interest to work, motivation and initiative. The survey is dedicated for employees, working in a business companies. The survey is anonymous and its results will be analysed in a scientific research. Thank you for your cooperation.