Pilnas anketų sąrašas

Vertybinių popierių rinka Lietuvoje

Sveiki, esu Vilniaus Universiteto ekonomikos fakulteto studentas. Prašau pagelbėkit atsakydami į klausimus.( kas esate susidūręs ar šiuo metu investuojate vertybinių popierių rinkoje). Atsakymai naudojami tik statistikai. Apklausa anoniminė.Ačiū :)

Urbanizacijos poveikio analizė žemės ūkio sektoriui

Mielas (-a) respondente,Šiuo metu Vilniaus kolegijos ekonomikos fakulteto tiriamojo darbo organizavimo grupės studentai (vadovė – Aušra Liučvaitienė) vykdo apklausą, skirtą išanalizuoti respondentų nuomonę apie urbanizacijos procesą ir jo poveikį žemės ūkio sektoriui. Tyrimo rezultatai bus skirti mokymosi tikslams.Labai prašome Jūsų nuoširdžiai užpildyti ir atvirai atsakyti į klausimyno klausimus. Apklausa yra anoniminė, surinkti duomenys bus naudojami projektiniam darbui atlikti. Jūsų pavardė ir vardas niekur tyrimo ataskaitoje minimi nebus, klausimyne jų rašyti nereikia.Tikimės, kad atsakymas į klausimus neužims daug laiko ir pasirodys Jums įdomūs.Dėkojame už pagalbą ir linkime sėkmės!

Klientų lūkesčių anketa (turizmas)

Results4
Mums itin svarbi Jūsų nuomonė, todėl prašome užpildyti klientų aptarnavimo kokybės anketą. Siekdami tobulėti ir gerinti klientų aptarnavimo kokybę norėtume sužinoti Jūsų poreikius ir pageidavimus.Kiekvieno Jūsų nuomonė – mums labai svarbi!

Klientų lojalumo didinimas UAB "Studio Moderna"

Esu Vilniaus kolegijos, trečio kurso tarptautinės prekybos studentas. Rašau baigiamąjį darbą tema: UAB „Studio Moderna“ klientų lojalumo didinimas ir norėčiau apklausti "Studio Moderna" lojalumo programos dalyvius ir žmones kurie žino apie šią progrmą. Šio tyrimo rezultatai bus naudojami tam, kad išsiaiškinti kaip būtų galima patobulinti įmonės veiklą bei padidinti klientų lojaluma.Anketa yra anoniminė, rezultatai viešai nepublikuojami.Ačiū už Jūsų atsakymus.

Ar per vestuves gavote tuščių vokelių?

Nacionalinis vestuvių nuotraukų albumas www.amzinaitavo.lt skelbia apklausą ir norėtų sužinoti, ar Lietuvoje labai įsitvirtinusi praktika per vestuves jaunavedžiams dovanoti tuščius vokus. Yra duomenų, kad kai kuriose šalyse tokios "dovanos" sudaro net apie 30 proc. nuo visų vokelių. Įdomu, kaip Lietuvoje?Jau susituokusių asmenų prašytume atsakyti į kelis klausimus. Apklausa yra anoniminė. Ačiū.

Kempingo apgyvendinimo paslaugų vertinimas

Gerb. respondente, Klaipėdos valstybinės kolegijos, verslo fakulteto, Turizmo administravimo studijų programos 2 kurso studentas Tadas Paulikas atlieka tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti kempingų apgyvendinimo paslaugų kokybę bei patrauklumą. Apibendrinti tyrimo rezultatai bus panaudoti kursiniame darbe ”Drevernos kempingo apgyvendinimo paslaugų vertinimo analizė''. Tyrime gali dalyvauti tik tie asmenys, kurie bent kartą yra naudojęsi Drevernos kempingo apgyvendinimo paslaugomis. Anketa yra anoniminė, todėl vardo ir pavardės ar kitų asmeninių duomenų nurodyti nereikia. Anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymo variantų, tyrėjui svarbiausia tik asmeninė Jūsų nuomonė, kurią išreikšti sugaišite iki 10 minučių. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus apibraukite jums labiausiai tinkančio atsakymo varianto eilės numerį, o (ir) reikiamose vietose atsakymą įrašykite

Pigių skrydžių poreikis

Planuojama pigių skrydžių svetainė, kurios tikslas padėti keliauti pigiau. Mes žinome, kad skrydžiai iš Baltijos šalių yra pakankamai brangūs, todėl labai norime, kad Jūs mums padėtumėte suprasti Jūsų poreikius. Tai padaryti galite atsakę į keletą klausimų. 

Teisinių paslaugų teikimo internetu poreikio analizė

Šiandieninėje visuomenėje vis daugėjant procesų, kurie perkeliami į virtualią erdvę, atsiranda ir teisinių paslaugų, teikiamų internetu, poreikis. Anketa siekiama išsiaiškinti, kokie esminiai argumentai skatintų teisinių paslaugų ieškančius asmenis ieškoti ne tradicinių, visuomenėje jau įprastu būdu šias paslaugas teikiančių asmenų ar įmonių, o pasirinkti teisininko konsultacijas bei ieškomų dokumentų šablonų įsigijimą internetu.

Do leadership competencies influence employee satisfaction?

Results223
This questionnaire was constructed to investigate, whether particular groups of leadership competencies (emotional, social and cognitive) have any impact on employee satisfaction, expressed by their interest to work, motivation and initiative. The survey is dedicated for employees, working in a business companies. The survey is anonymous and its results will be analysed in a scientific research. Thank you for your cooperation.