Pilnas anketų sąrašas

Kūno gyvybinių pradų testas

Atsakykite į teiginius, kurie gali padėti nustatyti kai kuriuos sunkius susirgimus. Nustatomas žmogaus kūno sudėjimas, o tada pagal gimimo datą aiškinamasi, į kokių organų ligas žmogus yra linkęs

Gyvenimas Vilniuje

Results11
JAV tyrimų kompanija "Navanti Group" (http://navantigroup.com/) atlieka tyrimą apie gyvenimą Baltijos šalių sostinėse. Atsakymų anonimiškumas garantuojamas, reikalinga tik gyventojų nuomonė. 

Pusryčiai. Racionas, svarba.

Results97
Sveiki, šios tyrimo tikslas yra ištirti koks Lietuvos gyventojų požiūris į pusryčius, ar platus maisto racionas, kaip dažnai ir kur apklausiamieji valgo pusryčius. Anketa asmeninė, anonimiška ir niekur nebus publikuojama.Ačiū už atvirus atsakymus. :)

Kviečiame prisijungti prie komandos!

Results0
Šiuo metu sparčiai augantis Lietuvoje  Labdaros ir paramos fondas "Tavo parama" plečią savo veiklą ir ieško naujų narių Šiauliuose. Jei esate šnekus (-i), iniciatyvus (-i), atsakingas (-a), žingeidus (-i) ir patinka savanoriauti, bei padėti kitiems.Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums!"Tavo parama" vienija bendras tikslas – stiprinti jaunimo integracija į visuomenę.Savanorystės sritys: -Vaikų ir jaunimo užimtumo organizavimas.-Projektų rašymas.-Mokymų vedimas.-Renginių organizavimas.-Paramos organizavimas t.t.Turite klausimų?Susisiekite su mumis.  Mindaugas Valantinas  mob. 869160868el. paštas:  mindaugass.valantinass@gmail.com

Anketa jaunimui Panevėžyje

Results1
Gerb. Respondente!Siekiant pagerinti jaunų žmonių laisvalaikio ir užimtumo galimybes Panevėžyje, atliekamaanketinė apklausa, kurios tikslas – ištirti jaunų žmonių laisvalaikio ir užimtumo tendencijas ir plėtrosgalimybes Panevėžio mieste.Tyrimo iniciatorė – Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojadr. Sandra Jakštienė, tyrimo organizatorė – jaunimo reikalų koordinatorė Toma Balčiūnaitė.Anketa anoniminė, todėl tikimės, kad Jūsų nuoširdūs atsakymaipadės gauti teisingus tyrimo duomenis. Jūsų bendradarbiavimas, užpildant šią anketą yra labaisvarbus. Tyrimui bus panaudota tik apibendrinta respondentų nuomonė.Anketą pildyti nesunku: pasirinkite Jums tinkamą atsakymą (atsakymus) į klausimus arba nurodytose vietose įrašykite savo nuomonę.

Molėtai kuria viziją 2018-2024 metams!

Results206
Kuo Molėtai ypatingi Lietuvai?Kokie Molėtai galėtų būti po 10-15 metų?Kas gali sudominti apsilankyti Molėtų regione?Prisidėk kuriant viziją, pareikšdamas savo nuomonę.KIEKVIENAS KURIA ATEITĮ, BŪK JOS DALIMI!