Pilnas anketų sąrašas

Vadovo autentiškos lyderystės įtaka mokytojų vidinei motyvacijai

Sveiki, esu Aušra Glebauskienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Švietimo lyderystės studijų programos, kurią vykdo nacionalinis Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotas projektas ,,Lyderių laikas 3", studentė.  Šiuo metu rengiu magistro baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – nustatyti mokyklos vadovų autentiškos lyderystės įtaką mokytojų vidinei motyvacijai. Anketa yra anoniminė ir apklausos rezultatai bus apdorojami ir pateikiami tik apibendrinti, todėl labai prašome į klausimus atsakyti atvirai ir nuoširdžiai. Jei pageidautumėte susipažinti su apibendrintais tyrimo rezultatais, galite susisiekti su manimi e. paštu ausra.glebauskiene@gmail.com.  Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką.

Sveikatingumo ir aplinkosaugos žymių įtaka maisto produktų pasirinkimui

Results49
Laba diena,Šios apklausos tikslas - išsiaiškinti, kokie su produktų sudėtimi, sveikatingumu, aplinkosaugoninėmis savybėmis susiję žymenys vartotojui yra patys reikšmingiausi ir turi didžiausią įtaką maisto produktų pasirinkimui. Informacija apie Jūsų amžių ir lytį skirta tik bendrai analizei o atsakymai nebus naudojami identifikuoti respondentams. Užpildyti anketą užtruks iki 10-15 min.

ASMENINIŲ VEIKSNIŲ ĮTAKA PASITENKINIMUI MASINĖS PRABANGOS IR PRAKTINE PREKE

Results398
 GERBIAMAS RESPONDENTE, Atliekamas asmeninių veiksnių įtakos pasitenkinimui masinės prabangos ir praktine preke tyrimas. Prašome Jus dalyvauti apklausoje, kurioje siekiama įvertinti Jūsų demografinius, psichografinius veiksnius ir pasitenkinimą mobiliojo ryšio telefonais. Tyrimo rezultatai bus panaudoti baigiamajam magistro darbui parengti. Prašau pažymėkite Jums tinkamą atsakymo variantą. 

Suaugusių žmonių mitybos įpročių analizė

Gerb. apklausos dalyvi,Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto studentas Edvinas Karpavičius atlieka tyrimą, kurio tikslas - išanalizuoti suaugusių žmonių mitybos įpročius. Man labai svarbi jūsų nuomonė. Apklausa – anoniminė (nereikia rašyti nei vardo nei pavardės). Surinkti duomenys bus naudojami verslo įdėjos tikslams.

Maisto priedai valgomuosiuose leduose

Results386
Sveiki, esu LSMU Veterinarinės maisto saugos studijų programos antro kurso studentė. Vykdau magistrinio darbo tyrimą, kurio tikslas – įvertinti  vartotojų žinias apie maisto priedus esančius valgomuosiuose leduose. Apklausa yra anoniminė ir  skirta tik perkantiems valgomuosius ledus pilnamečiams asmenims. Atsakinėdami į klausimus, atkreipkite dėmesį, kad kai kur galima pasirinkti DAUGIAU KAIP  1  ATSAKYMO VARIANTĄ. Dėkoju už nuoširdžius  atsakymus ir Jūsų sugaištą laiką!

Edukacinio turizmo plėtros galimybes Lietuvoje

Maloniai prašau Jūsų skirti laiko ir atsakyti į keletą klausimų, kurie padės įvertinti edukacinio turizmo situaciją ir jo plėtros galimybes Lietuvoje turizmo paslaugų vartotojo požiūriu. Šios apklausos metu surinkti duomenys bus naudojami tik apibendrintai ir tik minėto tyrimo apimtyje.

Vilniaus operos ir baleto teatro įvaizdžio vertinimas

Results38
Sveiki, šiuo metu atlieku tyrimą apie Vilniaus operos ir baleto teatro įvaizdžio formavimą, kuriuo siekiu išsiaiškinti  teatro įvaizdį visuomenėje. Būtų smagu kad skirtumėte pora minučių ir atsakytumėte į klausymus. Tyrimo atsakymai bus panaudoti tik akademiniais tikslais.Ačiū

Naudotų mašinų pirkimas - kopija

Sveiki , esame Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Tarptautinio verslo pirmo kurso studentai. Atliekame apklausa apie ateities verslą. Planuojame pardavinėti naudotas mašinas iš užsienio į Lietuvos rinką. Mūsų tikslas - sužinoti Jūsų nuomonę ar ši idėja būtų paklausi. Anketa yra anoniminė, tad Jūsų išsakyta nuomonė mums labai svarbi.

Žiemos sporto prekės

Tyrimo tikslas yra apsibrėžti vartotojų segmentą bei išsiaiškinti jų poreikius susijusius su žiemos sporto prekėmis.