Pilnas anketų sąrašas

Vartotojų lojalumas prekės ženklui

GERBIAMAS RESPONDENTE, Utenos kolegijos studentas vykdo tyrimą, kurio tikslas - yra sužinoti apie vartotojų lojalumą prekės ženklui. Anketa yra ANONIMINĖ. Duomenų slaptumą garantuojame. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo ir prašome užpildyti žemiau pateiktą anketą.

BDAR taikymo problemos žiniasklaidoje

114
BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 2018 metais pakeitė ankstesnę duomenų apsaugos direktyvą 95/46/EB, kuri buvo įvesta 1995 metais ir buvo laikoma pasenusia dėl technologijų pažangos ir padidėjusio duomenų kiekio ir jų pobūdžio. 

Lyderystės stiliaus įtaka darbuotojų motyvacijai

Laba diena, šiuo metu rašau baigiamąjį magistro darbą tema „Lyderystės stiliaus įtaka darbuotojų motyvacijai“, kuriuo siekiu ištirti lyderystės stiliaus įtaką darbuotojų motyvacijai. Kiekvienas atsakymas yra labai svarbus, todėl kviečiu prisidėti išreiškiant savo nuomonę. Anketa anoniminė ir apibendrinti rezultatai bus panaudoti tik tiriamojo darbo tikslais. Atsakant į pateiktus anketos klausimus, prašome pasirinkti Jūsų nuomonę labiausiai atitinkančius teiginius. Dėkoju iš anksto už skirtą laiką ir atsakymus!

Gyvybiškai svarbi organizmo energija

77
Kviečiame atsakyti į klausimus apie žmogaus energijos potencialą. Apklausa parengta žmonių įpročiams ir elgsenai nustatyti, kurie turi tiesioginę įtaką energijos ištekliams kūne.Atsakymai į anketos klausimus, viešai neskelbiami.  Su jos rezultatais supažindinsime pasibaigus projekto laikui, po gruodžio 10 dienos. Atsakymų rinkimo laikas Rugsėjo 1  - Gruodžio 10 diena. Anketos iniciatorius ir dovanų steigėjas MB Coach4you, www.savimotyvacija.lt Atsakydami į anketos klausimus užtruksite vos keletą minučių ir dalyvausite vertingų dovanų loterijoje, kurios pagrindinis prizas savaitgalio poilsis dviems Druskininkuose. Kaip vyksta dovanų dalinimas:Kiekvieną sekmadienį išrenkamas vienas respondentas, kuris patenka į finalą pagrindiniam prizui laimėti. Finalinis laimėtojas bus išrinktas gruodžio 10  dieną (sekmadienį).Kiekvieną savaitę trims, atsakiusiems į anketos klausimus, padovanosime testą, kuris parodo Energijos lygį organizme, taip pat ir energinių centrų (čakrų) aktyvumą. Testas atliekamas individualiai susitikus, biorezonanso principu veikiančiu prietaisu. Aukšta energija yra gerovės rodiklis: sveikata, gyvybinės energijos prieinamumas, nepriekaištinga savijauta ir gyvenimo perspektyvų matymas. Dažnai energijos buvimas ar nebuvimas yra žmogaus nusiteikimo, pasirengimo spręsti problemas, įveikti gyvenimo kliūtis, eiti į pergalę rodiklis. Energija yra vienas pagrindinių pasitikėjimo savimi ir apskritai asmeninio potencialo komponentų.Dėkojame už apklausos anketai skirtą laiką. Kai atsakysite į anketos klausimus, sistema Jus nukreips į puslapį, kuriame išsami informacija apie apklausą, loteriją ir prizų atsiėmimą.

Pasidalytosios lyderystės ryšys su vaikų gerovės kūrimu ikimokyklinio ugdymo įstaigose

59
Gerbiami kolegos,Esu Santa Tribaitė, Vytauto Didžiojo universiteto magistro studijų, II kurso studentė. Šiuo metu atlieku mokslinį tyrimą, kurio tikslas yra atskleisti pasidalytosios lyderystės ryšį su vaikų gerovės kūrimu ikimokyklinio ugdymo įstaigose.Žemiau yra pateikta 2 dalių anketa. I dalyje  - teiginiai apie pasidalytąją lyderystę, II dalyje– apie vaiko gerovę ikimokyklinio ugdymo mokykloje. Pagal pateiktą vertinimo skalę, įvertinkite kiekvieną anketoje pateiktą teiginį. Teiginį įvertinsite, pažymėdami  Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą. Anketoje nėra atvirųjų klausimų, todėl jos pildymas jums neužims daug laiko. Visi gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami tik rašant magistro darbą. Magistro darbe bus pateikiami tik apibendrinti duomenys. Jei kiltų papildomų klausimų ar norėsite sužinoti gautus rezultatus, galite parašyti man el. paštu [email protected]

Ne pirmo būtinumo prekių, skirtų augintiniams, žinomumo didinimas

272
Gerb. respondente,Esu Valda Gecevičiūtė, Vytauto Didžiojo Universiteto marketingo ir pardavimų studijų programos studentė. Atlieku magistro baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas yra įvertinti ne pirmo būtinumo prekių (tokių kaip gimtadienio tortų, advento kalendorių, žaislų, dovanų, drabužėlių), skirtų augintiniams, žinomumą.Tyrime kviečiu dalyvauti asmenis, auginančius naminius gyvūnus. Taip pat ir tuos, kurie dažnai lankosi aplinkoje, kurioje yra augintinių.Anketoje prašau atsakyti į pateiktus klausimus ar teiginius, pasirenkant vieną ar kelis, jūsų nuomone, labiausiai tinkančius atsakymus.Apklausa yra anoniminė, o joje gauti duomenys bus skirti tyrimo tikslams.Kiekviena nuomonė man labai svarbi, didelis ačiū už neabejingumą ir pagalbą!(Nuotraukos autorinės teisės priklauso ,,Bella Toscana")

Labai reikia jūsų atsakymų apie organizacinę kultūrą!

Gerb. respondente,esu Vilniaus universiteto, Ekonomikos ir verslo administravimo, Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų II kurso studentė Austėja Pugžlienė. Šiuo metu rašau magistro baigiamąjį darbą, kurio tikslas – nustatyti, kokį poveikį organizacinė kultūra daro paslaugų sektoriaus darbuotojams, medijuojant darbuotojų pasitenkinimui darbu ir organizaciniam įsipareigojimui. Apklausa yra anoniminė. Gauti rezultatai bus apibendrinti ir panaudoti mokymosi tikslais. Į toliau pateiktus klausimus stenkitės atsakyti kuo nuoširdžiau, o jeigu norėsite pasitikslinti, galite susisiekti el. paštu: [email protected].

Pardavimų skatinimo priemonių poveikis vartotojų impulsyviam pirkimui internetu

Esu Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos vadybos magistro studijų studentė ir atlieku empirinį tyrimą, kurio tikslas – nustatyti pardavimų skatinimo priemonių poveikį impulsyviam vartotojų pirkimui internetu. Anketoje nėra teisingų ar neteisingų atsakymą, prašome pažymėti Jums artimiausią vieną variantą. Anketa yra anoniminė, apibendrinti duomenys bus naudojami tik magistro baigiamojo darbo rengimui. Jūsų dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, bet kada galite nutraukti anketos pildymą ir nebedalyvauti tyrime.  Anketos pildymo trukmė - ~7 min.Pagal Ling ir Yazdanifard (2015), impulsyvus pirkimas – tai neplanuotas pirkimas, kurio metu vartotojai nusprendžia pirkti prekes neplanuodami iš anksto.

„Vertinimo ir įsivertinimo dermė ikimokykliniame amžiuje“

1
Anketa skirta pedagogams, dirbantiems su 4-5 metų amžiaus vaikais!Gerb. Respondente,Klaipėdos valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto, III kurso, Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studentė Neda Ramanauskaitė atlieka kiekybinį tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti pedagogų požiūrį į pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo dermę ikimokykliniame amžiuje.Dalyviai, tyrimo procedūraTyrimo metu atliekama internetinė anketinė apklausa. Jūsų bus prašoma atsakyti į pateiktus klausimus elektroninėje formoje. Dalyvavimas tyrime truks 15-20 minučių.KonfidencialumasBet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu, išliks konfidenciali. Saugant konfidencialumą Jūsų atsakymai išliks anonimiški.Duomenų panaudojimo tikslaiTyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais (pedagoginių studijų baigiamajam darbui) ir viešinami tik apibendrinta forma.Tyrime Jūsų išsakyta nuomonė leidžia tyrėjui suvokti pedagogų požiūrį į pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo dermę ikimokykliniame amžiuje. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus, langelyje pažymėkite Jums labiausiai tinkančio atsakymo variantą, o pasirinkus atsakymo variantą (kita) – atsakymą įrašykite.