Pilnas anketų sąrašas

Kūno gyvybinių pradų testas

Atsakykite į teiginius, kurie gali padėti nustatyti kai kuriuos sunkius susirgimus. Nustatomas žmogaus kūno sudėjimas, o tada pagal gimimo datą aiškinamasi, į kokių organų ligas žmogus yra linkęs

"Lygiausia darbovietė" 2017 (laimėk skrydį virš ežerų)

Kiekvienas turi būti vertinamas pagal savo gebėjimus ir gauti atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų!Moterų informacijos centras organizuoją septintąjį „Lygiausios darbovietės 2017” konkursą. Dalyviui (anketą užpildžiusiam darbuotojui) padovanosime skrydį virš ežerų, o Darbovietei skirsime "Lygiausios darbovietės 2017" titulą.Daugiau informacijos ir anketos pildymo prizo laimėtojas bus paskelbtas: www.progress.lygus.lt, www.lygus.lt  ir Moterų informacijos centro FB  plačiau apie konkursą ČIAIniciatyvą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Vyresnio amžiaus žmonių mitybos ir gyvenimo būdo tyrimas

Sveiki,Esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto 3 kurso magistrantė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas ištirti vyresnio amžiaus žmonių mitybos ir gyvenimo būdo įpročius. Anketa yra anoniminė. Tyrimo metu gauti duomenys bus naudojami tik baigiamajame darbe.Anketą pildyti esant 40 metų ir daugiau.

Atsiliepimai telefonu piko metu

Results41
Įmonė norėdama pagerinti klientų aptarnavimą  norėtų sužinoti žmonių nuomonę dėl telefono skambučio kai visi vadybininkai yra užimti.

Ar pakankamai rūpinamasi Jūsų saugumu?

Results12
Rimta anoniminė apklausa, rimtiems respondentams.Aktualu visiems atsakingiems žmonėms, vadovams ir specialistams, kuriems rūpi aukštas saugumo lygis.Nemažai įmonių ir privačių asmenų yra nukentėją dėl nekompetentingos apsaugos. Dėl laiko ar informacijos stokos mes kartais permokame už paslaugas, įrangą, negauname to už ką sumokame, su mumis kartais pasielgiama nemandagiai, neprofesionaliai, mus apkvailina. Saugumo auditas trumpai - tai rūpinimosi procesas kompanijos ar projekto saugumo klausimais. Grupė profesionalų, siekdami kelti Lietuvos privačios apsaugos lygį, atlieka įvairias apklausas. Šia anketa siekiama plačiau sužinoti kokia žmonių ir verslo nuomonė, kas tobulintina apsaugos sektoriuje.Tikime, jog neliksite sau abejingi, dalyvausite apklausoje, o nuoroda pasidalinsite su draugais ir kolegomis. Atsakydami į 12 klausimų sugaišite tik kelias minutes. Tačiau tos Jūsų minutės duos naujų gerų minčių, kurios pofesionaliai išgrynintos sugrįš pas Jus realia nauda. Svarbesni klausimai pažymėti raudonom žvaigždutėm, į kuriuos būtina atsakyti.  Dėkojame

Gyvenimas Panevėžyje

Results7
JAV tyrimų kompanija "Navanti Group" (http://navantigroup.com/) atlieka tyrimą apie gyvenimą Baltijos šalių miestuose. Atsakymų anonimiškumas garantuojamas, reikalinga tik gyventojų nuomonė. 

Inovacijų politika (verslui)

Mieli kolegos verslininkai,labai prašome trumpai atsakyti į kelis anketos klausimus. Tai užtruks iki 2 min. Visi klausimai uždari.Apibendrinti jūsų atsakymai bus panaudoti rengiant publikaciją apie inovacijų politiką Lietuvoje.  Anketoje neprašome nurodyti jokių rekvizitų. Jeigu norite detaliau pasidalinti jūsų nuomone šiuo klausimu, parašykite mums: agentura@innovate.ltPagarbiaiValdymo inovacijų agentūrawww.innovate.lt

Dalyvių registravimosi anketa į nuotolinius kursus

Results7
Prašau pasirinkti vieną Jums reikiamą nuotolinį kursą ir užpildyti registravimosi anketą.                                                                                                                               Dėkojame, kad mus pasirinkote.    

Individualios veiklos apmokestinimas, privalumai ir trūkumai

Results46
Sveiki, Esu Natalja, Mykolo Romerio universiteto V kurso studentė. Rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema Individualios veiklos apmokestinimo vertinimas Lietuvoje.Maloniai kviečiu Jus dalyvauti apklausoje, kuria siekiu sužinoti Jūsų nuomonę apie Individualios veiklos vykdymo privalumus ir trūkumus. Anketa yra anoniminė ir ją užpildyti užtruks 5-10 min. Apklausos metu gauti duomenys bus panaudoti kaip statistinė medžiaga baigiamojo darbo rengimui.Dėkoju už dalyvavimą apklausoje!