Pilnas anketų sąrašas

Saugokim save

Modestas Jankunas. Atliekame apklausa tu zmoniu, kurie turi labai rimtu nusiskundimu del savo ligos. Jusu vardas ir gimimo dataAprasykite savo nusiskundimus:

Kūno gyvybinių pradų testas

Atsakykite į teiginius, kurie gali padėti nustatyti kai kuriuos sunkius susirgimus. Nustatomas žmogaus kūno sudėjimas, o tada pagal gimimo datą aiškinamasi, į kokių organų ligas žmogus yra linkęs

Mokesčių sistemos teisingumas Lietuvoje

Results71
Gerbiamas(-a) tyrimo dalyvi(-e),esate kviečiamas dalyvauti bakalauro darbo tyrime, kurio tikslas yra išsiaiškinti, kaip vertinama Lietuvoje veikianti individualios veiklos apmokestinimo sistema. Anketa yra skirta asmenins, vykdantiems individualią veiklą. Anketoje rasite klausimus apie įvairius mokesčių sistemos tinkamumo aspektus bei apie Jūsų šios sistemos vertinimą. Tyrimą vykdo Vilniaus Universiteto gretutinių psichologijos studijų paskutinių kursų studentė Agnė Kotikovaitė. Jūsų pateiktų atsakymų konfidencialumas ir anonimiškumas yra garantuojamas, pristatant apklausos rezultatus bus naudojami tik apibendrinti visų dalyvių atsakymai. Užpildyti anketą užtruksite apie 10 – 15 minučių.

E - Marketing in Social Networks

Hello, I am an Electronic Business Management student. Answers of this survey will be used in my Master Thesis.The aim of the survey is to research different business communication strategies and their impact on audience’s engagement in company’s activities. Please note, that this survey is relevant for you if you have at least one social network profile.The survey is anonymous.Thank you in advance for your answers.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ keleivių srautų mažėjimo tyrimas

Gerbiamas respondente, iš anksto dėkoju už bendradarbiavimą ir anoniminės anketos pildymui skirtą laiką. Šį tyrimą atlieka Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, III kurso studentas. Jūsų atsakymai bus skirti tyriamojo darbo apie AB „Lietuvos geležinkeliai“ keleivių srautų mažėjimo, tyrimui.

Mokytojas, kurį matau savo vaiko klasėje

Results38
Aš, Edukologijos programos studentė, rengiu pedagoginių studijų baigiamąjį darbą, kuriame siekiu išsiaiškinti, koks šiuolaikinių mokinių tėvų požiūris į pedagogo profesiją. Prašyčiau Jūsų pagalbos ‒ kuo išsamiau pratęsti žemiau pateiktą sakinį. Rašykite taip, kaip Jums atrodo ‒ tai Jūsų nuomonė ir ji yra gerbtina.Apklausa yra anoniminė. Jos rezultatai bus apibendrinti baigiamajame darbe, nepateikiant jokios informacijos, galinčios identifikuoti Jūsų tapatybę ir tikslią tyrimo vietą. Iš anksto dėkoju už Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

Darnaus turizmo plėtros ypatybės Lietuvoje

Sveiki, esu Gertrūda Meškauskaitė, Lietuvos sporto universiteto, Sportinės rekreacijos ir turizmo studijų programos, ketvirto kurso studentė ir rašau baigiamąjį bakalauro darbą apie darnaus turizmo plėtros ypatybes Lietuvoje.Prašau Jūsų užpildyti šią anoniminę anketą. Ačiū už pagalbą, dalyvavimą bei sugaištą laiką!

Gyventojų senėjimas ir naujos verslo galimybės Lietuvoje

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Verslo mokyklos, tarptautinės rinkodaros IV kurso studentas. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema „ Gyventojų senėjimas ir naujos verslo galimybės Lietuvoje” ir atlieku apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti verslo įmonių požiūrį į Lietuvos gyventojų senėjimą.Apklausa yra anoniminė, visi atsakymai bus apdorojami ir pateikti tik apibendrinta forma ir naudojami moksliniame darbe.Ačiū, kad dalyvaujate šiame tyrime.

Efektyvių investicijų į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje galimybės ir trukdžiai

Results62
Gerbiami respondentai,Lietuvos edukologijos universiteto studentė baigiamajam darbui „Efektyvus verslo investicijų valdymas“ atlieka tyrimą, kurio tikslas – nustatyti ir įvertinti investicijų į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje galimybes ir trukdžius. Labai kviečiu NT srityje dirbančius profesionalus, ekspertus bei smulkaus ir vidutinio verslo atstovus užpildyti šią anketą (užtruksite ne daugiau kaip 10 min.).Anketos duomenys bus naudojami tik tyrimo tikslais, viešai nepublikuojami, užtikrinamas dalyvių konfidencialumas.Iš anksto dėkoju už atsakymus.