Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. neigiama
  2. pabėgeliam NE!!!
  3. žmonės bėga nuo mirties - turime būti solidarūs
  4. Is lietuviu atiminejadarbus, moka varganas pasalpas, o pabegeliams nori moketi vos ne kaip indzinieriui uz darba
  5. Jei nekels problemų - prašom.
  6. Bloga
  7. Bloga. Nes jokio filtro tarp gero žmogaus ir teroristo nėra. Su pabėgeliais atkeliauja ir teroristai, kurie čia pradės šaudyti ir bombarduoti viską, dėl savo iškreipto ''religinio'' suvokimo.
  8. aš manau kad priemimas turi buti ribotas, nes pabegeliu jau labai daug
  9. visiska nesamone
  10. Baisi !!! Baisu gryst i gimtaja sali