Neigiama nuomonė.
Manau, kad pabėgėliams galima ir kitur nei vien Europoje sukurti tinkamas sąlygas gyventi.
Gal ir reikia priimti, bet ne tokiais kiekiais
Nesamone
Nera nuomones
esu pries
-
Tegu jie gyvena pas mus, kuo daugiau tuo geriau
420 problem solved
Visapusiskai nesutinku del ju priemimo i Lietuva.