Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Neigiama nuomonė.
  2. Manau, kad pabėgėliams galima ir kitur nei vien Europoje sukurti tinkamas sąlygas gyventi.
  3. Gal ir reikia priimti, bet ne tokiais kiekiais
  4. Nesamone
  5. Nera nuomones
  6. esu pries
  7. -
  8. Tegu jie gyvena pas mus, kuo daugiau tuo geriau
  9. 420 problem solved
  10. Visapusiskai nesutinku del ju priemimo i Lietuva.