Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Aš eu prieš pabėgėlių priėmimą į mūsų šalį.
  2. Lai bega atgal i ten is kur atbego, niekam ju cia nereikia
  3. Teigiama, reikia priimti žmones bėgančius nuo karo, savu laiku ir Lietuviai bėgo į kitas šalis dėl to pačios priežasties.
  4. Manau, jeigu atvyktų žmonės norintys dirbt ir integruotis į visuomenę, būčiau nieko prieš.
  5. Tikrai ne
  6. bloga