Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Prasta
  2. Visiska nesamone. Lietuva ir taip nesugeba pasirupinti pilieciu gerove, o kas bus kai priims pabegelius.
  3. Net imantis visų reikiamų saugumo priemonių, sunku įvertinti ko kiekvienas pabėgėlis siekia bandydamas "adaptuotis" ES šalyse. Be to seniai aišku, kad tai konfliktiški žmonės. Būtent todėl aš PRIEŠ pabėgėlių priėmimą i ES šalis!
  4. Europa kasasi sau duobę.
  5. baime , nes nezinia kokie pasipuls geri ar teroristai
  6. kuo maziau tokiu teroristu
  7. JOKIU BŪDU NE.
  8. Manau, kad jie turi turėti tokias pat teises kaip šalies piliečiai: jokių 600e pašalpų, nemokamų studijų aukštosiose
  9. Tai sukels dar didesni chaosa.
  10. Europos šalis visų pirma turi rūpintis savo piliečiais, o ne taip kaip Lietuva skirti 600 €, nors pati negali pasirūpinti savo žmonėmis.