Tegul priima tos salys kurios gali sau tai leisti.
Jei nelaimė tikra - padėti būtina, jeigu tai ekonominiai emigrantai, verčiau jau pasirūpinkime savo šalimi.
zlunga europa
Ju per daug,jei jie begtu nuo karo, nebegtu butent I Vokietija ar Svedija
Nenorime jog jie čia atkeliautų
Neigiama
Po ivykiu, sukretusiu Prancuzija, ir del perdetai geru salygu (600€/men, nemokamas mokslas) pabegeliams, esu visiskai pries ju atvykima.
Per daug pabegeliu
Esu prieš pabėgėlių priėmimą.
Nesamone.