Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. Tegul priima tos salys kurios gali sau tai leisti.
  2. Jei nelaimė tikra - padėti būtina, jeigu tai ekonominiai emigrantai, verčiau jau pasirūpinkime savo šalimi.
  3. zlunga europa
  4. Ju per daug,jei jie begtu nuo karo, nebegtu butent I Vokietija ar Svedija
  5. Nenorime jog jie čia atkeliautų
  6. Neigiama
  7. Po ivykiu, sukretusiu Prancuzija, ir del perdetai geru salygu (600€/men, nemokamas mokslas) pabegeliams, esu visiskai pries ju atvykima.
  8. Per daug pabegeliu
  9. Esu prieš pabėgėlių priėmimą.
  10. Nesamone.