Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?
Neigiama.
Priklauso nuo to kokie žmonės priimami
.
Priešiška, nes jiems suteikiama daugybė lengvatų, o apie lietuvos piliečius negalvojama!
Kad tik nebūtų taip, kaip Paryžiui...
Gresiantis karas. Nereikia jų čia įsileisti!!!
Aš manau, kad ju čia tikrai neturėtu būt, matoma kaip jie atsiranda visose europos šalyse ir kai kurie net negerbia tu, kurie juos prisiima.
Jie ieško kažko išsvajoto, o dirbdami to tikrai negaus Lietuvoje ;)
Vertinu neigiamai, nes pačios Lietuvos ekonominė padėtis yra gana blogai, tad vertėtų pasirūpinti savo šalies gyventojais, o ne teikti daugiau galimybių žmonėms, kurių net nepažįstame.