Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. Visos informacinės technologijos tinka pritaikius vaikams pagal amžių.
  2. bet koks ugdymas yra teigiamas dalykas
  3. Tik saikingas naudojimas griežtai ribojant laiką ir turinį.
  4. Norėčiau, kad šios priemonės būtų naudojamos tik kruopščiai atrinktoms programoms, kad vaikai išmoktų jomis dalintis, kad būtų naudojamos tik lavinamaisiais tikslais.
  5. Norėtųsi, kad vaikai darželyje kuo mažiau naudotų tokias priemones, nes ateityje tas neišvengiama, o galvojant apie vaiko akytes ir kitą šių technologijų šalutinį poveikį sveikatai, būtų geriau pradėti jomis naudotis kuo vėliau.
  6. IT turėtų būti naudojamos išskirtinai vaikų ugdymui.
  7. nelabai butinas ji naudoti
  8. Vaikai turi išmokti bendrauti realiame pasaulyje, socializuotis, o ne žaisti karo žaidimų, kur žaidėjas turi "n" gyvybių... Jeigu kompiuteris naudojamas tislingam ugdymui,- vertinu teigiamai, tačiau laikas turi būti griežtai ribojamas.
  9. Telefonai ir zaidimai neukdo vaiko igudziu.
  10. Manau, jog išmaniosios technologijos adaptuotos pagal vaiko amžių, gebėjimus ir poreikį, bei naudojant tikslingai ir ribotą laiką išplečia ugdymo galimybes, ugdo gebėjimus.