Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. IT naudojimas įstaigose, manau, neišvengiamas, tačiau svarbu, kad būtų naudojamos ugdymo tikslais.
  2. taigi neaugs vaikai su mediniais zaislais
  3. .
  4. Jei technologijos naudojamos vaiko ugdymui, naudingai informacijai pateikti, tai pilnai pritariu. Tačiau jei tai būtų tik vaikų dėmesio nukreipimui, kad jie tiesiog ramiai pabūtų ar būtų rodomi kokie filmukai "hipnozės" vardan, tada prieštaraučiau.
  5. Naudoti viską su saiku ;)
  6. Informacinės technologijos ikimokyklinėse ugdymo įstaigose padėtų pedagogams perteikti įv.informaciją, tobulėti vaikams.
  7. Manau, kad pakanka IT priemonių naudojimosi namuose. Suprantu, kad per didelis naudojimasis išvardintomis priemonės kenkia vaiko sveikatai ( pvz.akims, psichinei sveikatai), mažėja kūrybiškumas, tiesioginis bendravimas ir t.t.
  8. aš nieko prieš kad informacinės technologijos būtų naudojamos iki mokyklinėje įstaigoje, todėl kad gaibūt yra vaikų kurie neturi namie galimybių naudotis ir susipažinti su tel. ar kompiuteriu. Puiki galimybė neatsilikti nuo bendraamžių ir susipažinti su technologijomis.
  9. Nenoriu, kad mano vaikas žaistų su telefonu. Knygas reikia skaityti popierines.
  10. Tinkamai naudojant informacines technologijas manau vaikus galima taip pat ugdyti gerai, taip pat mokomąją medžiagą pateikti įdomiau, galbūt net suprantamiau, plačisu.