Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Siuolaikiniai kartai technologijos padeda labiau isisavinti informacija, technologijos mus supa kiekvienam zingsnyje todel nera tikslo ju vengti.
Reikia, kad vaikai tobulėtų ir mokėtų naudotis informacinėmis technologijomis, nes jos užimą vis didesnę reikšmę mūsų gyvenime.
Esu įsitikinusi, kad visos technologijos gali būti naudojamos ugdomajai ir mokomajai veiklai.
Viskas kas padeda vaikui lavintis ir tobuleti per zaidimus yra labai naudinga.
Yra zymiai naudingesniu priemoniu vaikui ugdyti nei informaciniu technologiju naudojimas.
fotoaparatai - įdomu užfiksuoti, stebeti iraptarti gamtos reiskinius, vaiku elgesi...
Vaizdo projektoriai - erai kai galiam įvairius lavinimo zaidimus arsiaip informaciaj rodyi visiems bendrai
Vaikus reikia supazindinti su informaciniu technologiju galimybemis ir nada ne tik ziadimamams zaisti, be ir kurybniame procese, informaijos radimui ir panuoimui
Tėvai turi namuose kompiuterį ar planšetinį kompiuterį ir leidžia vaikams tam tikrą laiką pažaisti žaidimus ar žiūrėti filmukus, todėl manau, kad darželiuose jie neturėtų naudotis šiomis technologijomis. Ikimokyklinėse įstaigose turėtų daugiau lavinti rankytes.
Mano nuomone, kuo daugiau vaikai žaidžia ir bendrauja gyvai, be technologijų - tuo geriau. Skaityti popierines knygas - sveikiau akytėms ir vaikų psichikai. Mažai žinau kas yra interaktyvios lentos ir ką gero, mažylio ugdymui, gali duoti kompiuteriai ir pan. Jei būtų pasirinkimas - neturiu nuomonės, daug kur būčiau pasirinkusi jį.
nieko pries vaika apsviesti naujomis informacinemis technologijos, bet normos ribuose
Fotografavimas - labai malonu gauti nuotraukas, kaip jaučiasi, ką veikia vaikas.
Kitų technologijų nereikia