Gyvenimas nestovi vietoje, vaikams reikia išmokti teisingai naudotis tokiomis priemonėmis.
kuo vėliau-tuo geriau
Būtina vaikus nuo mažumės pratint prie IT, tai tampa neatsiejama gyvenimo dalimi
_
Visos naudojamos technologijos yra geros, jei naudojamos su saiku ir mokymo/mokymosi tikslams.
Su saiku, ugdomaisiais tikslais. Laisvam veikimui IT naudoja namie.
Manau, kad tai naudinga, jeigu yra naudojamos tinkamos vaiko amžiui programos, žaidimai
Šiuo metu nežinau kokias informacines technologijas naudoja kimokyklinėse įstaigose. Norėčiau gauti daugiau info.
naudoti specialias programas, skirtas ugymui
Naudotis kompiuteriu protingai, sakingai nėra nieko blogo