Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. reikia minimaliai
  2. manau tai neatsiejama ateities vaiku ugdymo , bendravimo ir darbo priemone
  3. jei tai skirta ugdymui i rmokymui, as nepriestarauju