Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
- reikia minimaliai
- manau tai neatsiejama ateities vaiku ugdymo , bendravimo ir darbo priemone
- jei tai skirta ugdymui i rmokymui, as nepriestarauju