Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
kuo maziau kompiuterio butu naudojama vaiku atzvilgiu.
Manau kad kompiuteriai ir planšetės skirti darbui, išmanieji telefonai - susisiekimui, kas nėra aktualu mažiems vaikams. Vaikų žaidimo konsolės ikimokyklinėse įstaigose taip pat neturi būti naudojamos, nes tikras vaikų žaidimas yra daug sveikiau ir akytėms ir vaiko vystymuisi.
Informacines technologijos turetu buti naudojamos tik kaip priemone mokymosi procese, o ne uzimti laika kai nera ka veikti.
Kadangi šiais laikas be informacinių technologijų gyvenimas praktiškai neįmanomas, todėl, mano nuomone, būtina ikimokyklinio amžiaus vaikus supažindinti ir pradėti teikti informacinių technologijų pagrindus.
Komentarų nėra
neturiu komentarų
Informacinių technologijų pagalba galima vaikams pateikti vaizdingesnę ir išsamesnę informaciją. Be to, ji būtų pateikiama jiems priimtiniausiu būdu - vaizdu. Į taip pateikiamą informaciją vaikai labiau sutelkia dėmesį nei klausydamiesi, ką skaito auklėtoja. Taip pat manau, visai neblogai būtų, jei vaikai nuo mažens būtų mokomi, jog, pavyzdžiui, kompiuteris, nėra tik žaidimo priemonė, bet gali suteikti daug naudingos informacijos.
mano manymu kompiuteriai nereikalingi.
vaikui suteikiama papildoma informacija, jis pamates daug ismoksta visko