Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Informacinės technologijos padeda savarnkiškai susirasti reikiamą informaciją, greičiau išmoksta pažinti raides bei skaičius, atsiranda noras skaityti ir rašyti. Kūrybiškumo skatinimas, informacijos tikslinga paieška, žinojimas kaip tas žinias galima pritaikyti kasdieninėje veikloje - manau tokie šių technologijų privalumai.
vaizdinės medžiagos panaudojimui pritariu
mano taip, jei visos isvardintos technologijos bus naudojamos mokymui ir edukacijai, o ne zaidimams
.
Manau,kad protingai naudojant visas sias informacines technologijas,vaikui nepakenks nei viena. Taciau tai turi buti daroma su suaugusiuju prieziura,ir butinai ribojamas laikas.
Vaikas neturėtų juos naudoti individualiai. Gali būti naudojamos tik prižiūrint auklėtojui.
Platesne vaizdine medziaga
tiesiog ismoksta ieskoti informacijos ir ja pasinaudoti
Jei šios priemones padėtų vaiko ugdymui , tikrai be pries
Šiaip nesistengiam labai dominti kompiuteriais, ar kitomis inform.technologijų naujovėmis, žaidimus praktikuojam be šių technologijų, manome kad nebūtina, būtina tik mokėti paskambinti mob.telefonu esant būtinybei ar poreikiui