Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Kodėl taip manote?
Nes parodo ar žmogus sugeba nuosekliai dėlioti mintis ką tik gauta tema.
nes praverčia bestudijuojant
Kažin ar daug naudos iš jos, daugumai tik streso sukelia, iškali tekstą ir jį pasakai.
Nes kalbos įskaitoje tenka kalbėti apie su lietuvių kalba susijusius dalykus. Jei žmogus tuo nesidomi, jis negali aiškiai išsakyti to, nors ir žino informaciją.
Sužinai ką kalbedamas darai blogai.
Jis neįtakoja egzamino vertinimo, nei yra reikalingas ateityje.
Kaip ir kiekvienos kalbos atveju, kalbos mokėjimas susideda ir iš sugebėjimo taisyklingai kalbėti