Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Kodėl taip manote?
butina
Nes tai yra gera kalbos praktika.
reikalingas norint toliau mokintis, o apskrtiai tai jokios naudos is jo
Nes svarbu įvertinti sakinių struktūrų formavimo žodžiu gebėjimus ir juos lavinti.
Vienkartinis egzaminas tikrai neparuošia gyvenimui. Tai beprasmiška. Tu arba moki reikšti mintis, arba bijai tai daryti.
daug streso. geriau metinis ivertinimas atitinjantis ramesne situacija nei egzaminavimas
Prverčia pasiruošti kitiem egzaminam morališkai, išmoko pasirašyti brandų rašinį
Nežinau, ar tikrai būtina. Neturiu griežtos nuomonės šiuo klausimu.
Tai parodo žmogaus sugebėjimą dėstyti savo montis viešoje erdvėje. Tačiau tam reikia ruoštis ir apie tai kalbėti žymiai anksčiau, o ne likus metams iki egzamino.
Nes tai mintinai išmoktas rašinėlis, kuris sukelia tik papildomą stresą