Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. Būtent įskaita padeda perteikti mintis ir savo nuomonę, išmokti bendrauti, komunikuoti, aiškiai dėstyti mintis.
  2. Nes svarbu mokėti ne tik rašyti ir skaityti, bet gebėti ir taisyklingai bei rišliai kalbėti, kad kiti galėtų suprasti mūsų dėstomas mintis.
  3. Nes tai yra tik teksto mintimas ismokimas.
  4. Lavina viešą kalbėjimą
  5. Nes vertinimas yra subjektyvus ir neadekvatus. Pati įskaita neturi didelės reikšmės stojant į universitetą ir baigiant mokyklą.
  6. nes dazniau mes kalbam negu rasom, o jai ir rasom tai skirtingom kalbom
  7. Kad žmogus išmoktų argumentuotai pateikti savo nuomonę žodžiu
  8. Ji neturi reikšmės stojant į universitetą
  9. neparodo lietuvių kalbos gebėjimų
  10. nes taip patikrinami moksleivio gebėjimai kalbant su kitais žmonėmis, taip pat jo gebėjimai greitai ir rišliai išreikšti savo nintis.