Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. Padeda geriau pasirosti kitiems egzaminams zodziu
  2. nes kalbejimas yra butinas
  3. mano manymu padeda asmeniui lavintis raiskiai taisyklingai kalbeti valstybine kalba bei reiskti savo nuomone ir mintis.
  4. todel
  5. Kad mokinys ismoktu kalbeti taisiklingai ir aiskiai
  6. įskaitos ir egzaminai - stresas. Reikia mokėti būti lanksčiam ir mokėti kalbėti net ir stresinėmis situacijomis
  7. Paprastai - parodo mūsų žinias, ar išėję iš vidurinės mokyklos esame pasiruošę viešajam kalbėjimui.
  8. Nes tokia, kokia yra dabar, ji yra visiškai netikslinga. Išsirenki temą, pasirašai ją, iškali, ateini į įskaitą, išberi viską lyg žirnius į sieną, ir viskas. Vienintelis dalykas, ko reikia, tik atmintinai išmokt tekstą ir tvarkingai jį pasakyt. Nežinau, gal per tuos 4 m. kažkas pasikeitė
  9. Nes įskaitos metu nėra patikrinamas gebėjimas reikšti savo nuomone ir mintis. Tekstą galima spėt išmokti ir nevisada tai sąžiningai parašytas mokinio darbas.
  10. Nes dauguma įskaitas perka, o ne patis rašo