Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Kodėl taip manote?
Padeda geriau pasirosti kitiems egzaminams zodziu
nes kalbejimas yra butinas
mano manymu padeda asmeniui lavintis raiskiai taisyklingai kalbeti valstybine kalba bei reiskti savo nuomone ir mintis.
todel
Kad mokinys ismoktu kalbeti taisiklingai ir aiskiai
įskaitos ir egzaminai - stresas. Reikia mokėti būti lanksčiam ir mokėti kalbėti net ir stresinėmis situacijomis
Paprastai - parodo mūsų žinias, ar išėję iš vidurinės mokyklos esame pasiruošę viešajam kalbėjimui.
Nes tokia, kokia yra dabar, ji yra visiškai netikslinga. Išsirenki temą, pasirašai ją, iškali, ateini į įskaitą, išberi viską lyg žirnius į sieną, ir viskas. Vienintelis dalykas, ko reikia, tik atmintinai išmokt tekstą ir tvarkingai jį pasakyt. Nežinau, gal per tuos 4 m. kažkas pasikeitė
Nes įskaitos metu nėra patikrinamas gebėjimas reikšti savo nuomone ir mintis. Tekstą galima spėt išmokti ir nevisada tai sąžiningai parašytas mokinio darbas.