Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. negražu
  2. Is tiesu, kad negauciau baudos is policijos ir tik maza dalimi del savo saugumo
  3. neturiu
  4. Todel kad tai apsauga tamsios paros metu.
  5. Nevaikštau tamsiu paros metu, o jei vaikštau, tai apšviestose gatvėse.
  6. nevaikštau tamsiu paros metu peščiomis
  7. Naktimis nevaikštau vietose, kur būčiau sunkiai pastebima
  8. Nėra atšvaitų, kurie atitiktų mano stilių, būtų paprasti ir labai neišsiskirtų. Jokie meškiukai, pukuotukai ar kamuoliukai. Įdomu būtų turėti savo mokyklos/universiteto simbolinį atšvaitą.
  9. vaikštau šaligatviais, kurie yra apšviesti, o jei tenka eini keliu, tada atšvaitą užsidedu.
  10. Kad apsaugočiau savo gyvybę