Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
negražu
Is tiesu, kad negauciau baudos is policijos ir tik maza dalimi del savo saugumo
neturiu
Todel kad tai apsauga tamsios paros metu.
Nevaikštau tamsiu paros metu, o jei vaikštau, tai apšviestose gatvėse.
nevaikštau tamsiu paros metu peščiomis
Naktimis nevaikštau vietose, kur būčiau sunkiai pastebima
Nėra atšvaitų, kurie atitiktų mano stilių, būtų paprasti ir labai neišsiskirtų. Jokie meškiukai, pukuotukai ar kamuoliukai. Įdomu būtų turėti savo mokyklos/universiteto simbolinį atšvaitą.
vaikštau šaligatviais, kurie yra apšviesti, o jei tenka eini keliu, tada atšvaitą užsidedu.