Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
Nes netinka prie išvaizdos kasdieninės
retai arba visai nebūnu tamsiuoju paros metu kur nors kur atšvaitas būtų būtinybė
Negražiai atrodo, tingiu užsikabinti
.
noriu buti matoma
nezinau net
Nes suprantu kaip sunku yra pamatyti žmogų tamsoje kuris dar būna juodai apsirengęs, todėl pati esu prisisegusi prie rankinės atšvaituką kad visada matytuosi.
dėl saugumo
Nes jaučiuosi pati saugi ir žinau, kad vairuotojui esu matoma, nesu tamsoe papildoma kliūtis.