Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Mano dienotvarkė nesuplanuota, todėl nežinau ar teks keliauti tamsiuoju paros metu. Dar viena priežastis, kodėl turiu atšvaitą prie kuprinės, tai patogumas, nes dažniausiai be kuprinės niekur neinu, na o jei tamsiuoju metu ar blogo matomumo sąlygomis tenka keliauti, atšvaitas, manau, gelbėja. :)
  2. Neturiu
  3. Nes as visur vykstu su masina
  4. vis ketinu įsigyti, bet pamirštu, nežinau, kur prisitvirtinti
  5. nevaikštau tamsoje
  6. naktim daug vieskialiais nevaikstau, daug swego atima
  7. Nevaikštau tamsiu paros metu ten, kur būtų reikalingi atšvaitai.
  8. Nier reikala
  9. Dažnai juos pametu, nors tikrai reikia juos nešioti.