Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
Mano dienotvarkė nesuplanuota, todėl nežinau ar teks keliauti tamsiuoju paros metu. Dar viena priežastis, kodėl turiu atšvaitą prie kuprinės, tai patogumas, nes dažniausiai be kuprinės niekur neinu, na o jei tamsiuoju metu ar blogo matomumo sąlygomis tenka keliauti, atšvaitas, manau, gelbėja. :)
Neturiu
Nes as visur vykstu su masina
vis ketinu įsigyti, bet pamirštu, nežinau, kur prisitvirtinti
nevaikštau tamsoje
naktim daug vieskialiais nevaikstau, daug swego atima
Nevaikštau tamsiu paros metu ten, kur būtų reikalingi atšvaitai.
Nier reikala
Dažnai juos pametu, nors tikrai reikia juos nešioti.