Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. pamirstu
  2. negražu ir nepraktiška
  3. Nesilankau tokiu metu arba ten, kur jie reikalingi
  4. Nes pametu ir kito nepasikabinu
  5. nes vis pamirštu užsidėti
  6. Nakties metu nevaikštau
  7. Nereikia man jų
  8. neturiu atšvaito ir neturėčiau kur kabinti jį
  9. neturiu
  10. Dėl savo saugumo, esu pati vairuojanti ir žinau kaip sunku pastebėti žmogų be atšvaito.