Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
- pamirstu
- negražu ir nepraktiška
- Nesilankau tokiu metu arba ten, kur jie reikalingi
- Nes pametu ir kito nepasikabinu
- nes vis pamirštu užsidėti
- Nakties metu nevaikštau
- Nereikia man jų
- neturiu atšvaito ir neturėčiau kur kabinti jį
- neturiu
- Dėl savo saugumo, esu pati vairuojanti ir žinau kaip sunku pastebėti žmogų be atšvaito.