Atšvaitų nešiojimas

Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl

  1. Esu pati vairuotoja ir žinau, kaip kelyje tamsoje nesimato žmonių be atšvaitų, taigi noriu būti kultūringa vairuotojams ir jiems padėti matyti žmones.
  2. Išeinu ir grįžtu su šviesa - nematau butinybės
  3. Pamirštu užsidėti.
  4. Taip yra saugiau.
  5. Nenoriu.
  6. Nepatogu
  7. Negražūs..
  8. Saugu, gražu
  9. Negrazu
  10. nes neturiu