Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
- Pamirštu
- negraŽu
- savo ir kitų saugumas ;p
- neturiu :(
- Pamirstu uzsidet
- Neturiu
- neturiu grazaus
- negrazus :D
- Nematau tikslo mieste nesioti atsvaitus, kai gatves turi buti apsiviestos taip, kad matytusi einantys pestieji...
- neturiu ir negražu