Jeigu nenešiojate, parašykite trumpą priežastį kodėl
- Saugumo jausmas didesnis
- neįpratusi taip daryti
- neiperku
- Kad negaut baudos
- Nevaikstau naktimis
- nereikalingi nes naktimis nevaikstau
- Negražu
- pamečiau
- Netinka prie aprangos
- dėl saugumo. pačiai tenka susidurti su situacija, kai vairuojant išnyra netikėtas pėstysis, todėl pasidariau atitinkamas išvadas