Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Ribotai naudoti
Svarbiausia kad vaikas suprastų, jog tai tik priemonė turiningai leisti laiką, priemonė atrasti atsakymus į kilusius klausimus, priemonė sužinoti, lavintis ir pan.
Net laikas skirtas žiūrėti televizorių turi būti suplanuotas (atsirinktos laidos, filmai ir pan.) o ne atsitiktinis.
As manau kad reiketu derinti bendrus uzsiemimus su veikla prie kompiuterio. Informacines technologijos, jei jos naudojamos tikslingai, tikrai neturetu kenkti vaikams.
Vaikas turi lavintis įvairiapusiškai, jeigu IKT priemonės naudojamos tikslingai, saikingai, kryptingai.
nuomonė teigiama, tik teisingai paskirscius kruvi
laikas prie kompiuterio turi buti ribotas
Plečiasi vaiko vaizuotė, didėja gabumai
Kompiuteris turėtų būti naudojamas kaip ugdymo priemonė, o ne šiaip žaidimams
Kadangi šios technologijos neišvengiamai dalyvauja vaikų gyvenime, pavyzdys kad jas galima panaudoti mokymosi ir kitiems naudingiems tikslams labai reikalingas ir naudingas.
Tai įvairovė, įdomumas, tačiau mokytojas ieškantis inovacijų, turėtų atsirinkti bei parinkti naujausias edukacines internetines technologijas ugdymo turinio projektavimui ir rengimui būtent tokių kokių tikrai reikia vaikui.