Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. Manau, kad mažų vaikų ugdymui informacinių technologijų naudojimas nėra tinkamas metodas, dėl jų žalingo poveikio sveikatai: akims, nervų sistemai. Be to tokios priemonės mažina vaikų vaizduotę, gyvo bendravimo galimybes ir pan.
  2. Kadangi vaikai jau daugiau pripratę prie informacinių technologijų naudojimo, tad jiems lengviau būtų įsisavinti kai kuriuos dalykus jiems jau suprantamu ir įdomiu būdu.
  3. Yra daugybe filmu zaidimu ir t.t. Vaiku ugdymui
  4. Manau, kad visos technologijos reikalingos vaikams, nes tokia ateitis ir nesinori, kad vaikas veliau turetu bendra supratima ir moketu jomis naudotis
  5. -
  6. Daugiau fizinės, o ne virtualios veiklos. Tegu vaikai daugiau juda, dažniau su auklėtojomis išeina į lauką. Vaikus reikia pratinti prie realybės, o ne prie simuliacinės "tikrovės".
  7. nesinoretu kad kompiuteris ar pan butu naudojamas vaikams ziureti animacinius filmukus, uztenka jau namuose pasedejimu prie kompiuteriu ar tv, o darzelyje norisi kad vaikas daugiau piestu, mokintusi, sportuotu, judetu, butu gryname ore (lauke), zaistu su bendraamziais
  8. Manau,tai palengvina vaiko ugdymą.
  9. Su informacinėm technologijom vaikui reikia susipažinti, nes jų yra visur, tačiau sekti turinį ir ribotį laiką.
  10. Būtų smagu, jei darželiai turėtų galimybę, ir gautų šių priemonių, Jei pirkti reikėtų tėvams, būtų sunkiau.