Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:
Protingai naudojant tikrai padeda lavinti vaizduote
Vaikams toks mokymosis ir tobulėjimo būdas yra įdomesnis, todėl labiau įtraukia.
Neišvengiamai tokiomis technologijomis jie ateityje naudosis vis daugiau, todėl būtų naudinga juos mokyti teisingai naudotis, aprodyti daugiau galimybių, nei vien filmukai, pvz.
pasauliui žengiant į priekį svarbu, kad ir vaikai jame tobulėtų, prižiūrimas vaikas tikrai tobulės.
Gyvenimas nestovi vietoje, tad mes negalime gyventi viduramžių dvasia, turėtume neatsilikti nuo šiuolaikinių technologijų
Manau, kad technologijų mes neišvengsime, svarbu tik, kad tai būtų saugu, naudinga ir prižiūrint suaugusiems. Be to neužimtų daug laiko.
Kompiuteriai turi lavinamuju zaidimu, smart lentos taip pat. Vaizdo projektai padeda aukletojoms vaikus ugdyti.
Tai butina vaiko tobulejimui
Manau, kad tai yra naudinga, jei naudijamasi su saiku. Gyvename XXI amžiuje, technologijos juda į oriekį, todėl IT naudojimas ikimokyklinėse įstaigose vaikams būtų naudingas.
Manau ir mokykliniame amžiuje jų spės "prisinaudoti". Ikimokykliniame amžiuje pagrindus norėtųsi padėti socialinių įgūdžių lavinimui, kalbos lavinimui, minčių raiškai, kūrybiškumo, originalumo skatinimui... bei fizinio aktyvumo palaikymui, grūdinimui, tinkamo elgesio formavimui..