Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. kas ta pončka ?
  2. Nemanau. Organizmui reikia visko. Tiek obuolio, tiek pončkos
  3. Obuolys turiu daug mažiau kalorijų; suvalgę obuoly jausimės sotūs; obuolys turi daug mums svarbių vitaminų
  4. Nes jame daugiau vitaminų ir mineralų
  5. nes jame yra daug vitaminų, jis padeda kovoti su cholesterolio kiekiu, apsaugo nuo vėžio(dėl antioksidantų), gerina virškinimą, o pončka tik svorio prideda ir didina cukraus kiekį kraujyje
  6. Turi vitaminų, sveikiau bei geriau organizmui. Nestorina ir nekenkia.
  7. Nes netusciaviduris.
  8. Lieva apklausa geresne sukurkit
  9. Daugiau vitaminu. Nors poncka skanesne...
  10. Nes jame yra įvairių vitaminų, jis ne toks kaloringas.