Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Nes sveikiau, mažiau jautiesi apsunkęs.
  2. Daugiau naudingų medžiagų , vitaminų , bet jeigu reikėtų gauti daugiau energijos , taip vadinama ''pončka'' būtų geresnis pasirinkimas , bet ne sveikesnis ,tad žoūrint kokio atsakymo tikitės.
  3. Nes obuolys auga ant medžio, o ''pončka'' ne.
  4. kvailas klausimas
  5. vitamciki
  6. Nes jame daugiau naudingų maisto medžiagų.
  7. obuolyje tikrai nėra transriebalų ir kviečių miltų, mažiau cukraus. nors dabartiniuose obuoliuose yra ~20g cukraus, kas yra beveik du valgomieji šaukštai, tai nėra pats sveikiausias pasirinkimas irgi.
  8. Nes jis turi vitaminu ir neturi riebalu
  9. Nes pončkas valgyti tas pats, kas saldintą kartoną su skonio priedais. O obuolys - pasirinkimas turintis daug daugiau vitaminų.
  10. Skaniau