riebalai ir papildomas cukrus, bei maistas virtas riebaluose yra vienareikšmiškai tik skonio receptorių patenkinimas ir trumpas alkio numalšinimas, todėl vitaminai, sveika ląsteliena ir ilgiau virškinamas produktas yra sveikiau - GERIAU
Nes spurgos yra tiesiog skani, bet dirbtina nesąmonė.
Nes visu pirma obuolys palaiko medziagu apykaita ir siaip yra labai sveika
Nes obuolyje daug gliukozės, kuri suteikia energijos visoms organizmo ląstelėms, taip obuolyje yra vertingų maisto medžiagų, priešingai nei spurgoje, kurios didžiąją maistinės vertės dalį sudaro riebalai ir cukrus, kurie mūsų organizmui suteikia tik trumpalaikės energijos. Na ir šiaip vaisiai skaniau nei aliejuje virtos pončkos!
Taip
nezinau
nes busi stora
Todel, kad obuolyje yra daugiau organizmui reikalingų medziagu ir vitaminu