Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. riebalai ir papildomas cukrus, bei maistas virtas riebaluose yra vienareikšmiškai tik skonio receptorių patenkinimas ir trumpas alkio numalšinimas, todėl vitaminai, sveika ląsteliena ir ilgiau virškinamas produktas yra sveikiau - GERIAU
  2. Nes spurgos yra tiesiog skani, bet dirbtina nesąmonė.
  3. Nes visu pirma obuolys palaiko medziagu apykaita ir siaip yra labai sveika
  4. Nes obuolyje daug gliukozės, kuri suteikia energijos visoms organizmo ląstelėms, taip obuolyje yra vertingų maisto medžiagų, priešingai nei spurgoje, kurios didžiąją maistinės vertės dalį sudaro riebalai ir cukrus, kurie mūsų organizmui suteikia tik trumpalaikės energijos. Na ir šiaip vaisiai skaniau nei aliejuje virtos pončkos!
  5. Taip
  6. nezinau
  7. nes busi stora
  8. Todel, kad obuolyje yra daugiau organizmui reikalingų medziagu ir vitaminu
  9. Aišku
  10. Obuolius net arkliai valgo!