jei yra galimybė rinktis tarp obuolio ir pončkos...imk pončką. visada pončką
obuolys skanesnis
Sveikiau
nes maziau cukraus
Obuolyje yraa vitaminų ir jis ne is miltų vandens ir varškės.
Visų pirmą, tai kokį obuolį ir kokią spurgą lyginame. Obuolys gali būti skanus, sultingas, bet gali būti ir tie išdžiuvę, kuriuos valgant, jie tiesiog byra, kaip smėlis arba būna obuoliai tokie rūgštūs, kad net subinę sutraukia. Spurgų taip pat yra galybė. Vienos būna tos ėmėrikeitiškos - saldžios, minkštos, su daugybe užpilo, nors jos kainuoja, kaip auksinės. Būna ir tų, kurios yra su viduje esančiu džemu, kur jo ten tėra, tiek,kad vos spalvą suteikia, nors ant pakelio nupiešta, kad ta spurga sprogte sprogsta nuo to džemo, tuo labiau jų viršus būna apibarstytas cukraus pūdra, nuo kurios po to visos rankos limpa, o jų negali nusiplauti, net jeigu jas ir pakištum po ugniagesių žarna. Yra dar ir tų kuriuos rutulio formos, turbūt kiekvienas jas ragavot, varškės jos ten ar kaip. Vos keturi procentai tų spurgų yra skanios, visos kitos beskonės ir tokios sausos ir šlykščios, kad atsigėrus dar šlykščiau pasidaro. Tai vat, o požiūris mano į tuos žmones, kurie ten kažkokie veganai ar vegetarai, tai jie man panašūs į tuos, kurie labdarą dalina - jiems jokios naudos, bet dėl mados ar kažkokių įsitikinimų tai daro gerus darbus, bet KAIP GALIMA ATSISAKYTI MĖSOS, PIENO, Kiaušinių. Aš tikiuos tie žmonės susiprotės. Pusė žmonių pažymėjo, kad arbatą geria be medaus ir cukraus. Žinau, kad meluojat, ūbagai. >:)