Nes obuolys turi daug vitaminu ir kitu svarbiu medžiagų kuriu neturi "pončka" :)
Obuolys, tai vaisius turintis daug vitaminų ir mūsų organizmui reikalingų medžiagų, o "pončka" vien angliavandeniai ir nieko labai naudingo neturi.
you are wrong, obuolys nėra geriau už pončką, nes pončka is love, pončka is life
Hmm turbut todel kad jame kaloriju maziau ;)
nezinau
pončkas valgysi, celiulitą gramdysi. -2015
nes
Valgydami obuolį gauname 84 g vandens kiekio, kuris būtinas medžiagu apykaitai.
Eat food until you become broccoli ghoul
Žymiai sveikiau! O šiaip ir tas ir tas skanu.