Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Nes obuolys yra svekesnis. Jame yra daug vitaminu
  2. Negeriau. Vien obuoliais nebūsime gyvi.
  3. Ten yra daugiau vitaminu, fruktozes, nera sunkiai virskinamu angliavandeniu.
  4. Sveikiau, naudingiau, skaniau :)
  5. obuolyje daug reikalingu vitaminu bei vandens, nera tokio didelio kiekio cukraus kaip "pončkoj"
  6. -
  7. Maistingiau, ilgiau išlieki sotus po vieno obuikio
  8. Dar neteko girdėti tokio žodžio, sunku šnekėt lietuviškai??
  9. Linksmas pastūmėjimas sveikos mitybos link :)
  10. nes obuolyje yra naudingu zmogui vitaminu, bet kartais galima pasilepinti ir ponckomis