Nes obuolys yra svekesnis. Jame yra daug vitaminu
Negeriau. Vien obuoliais nebūsime gyvi.
Ten yra daugiau vitaminu, fruktozes, nera sunkiai virskinamu angliavandeniu.
Sveikiau, naudingiau, skaniau :)
obuolyje daug reikalingu vitaminu bei vandens, nera tokio didelio kiekio cukraus kaip "pončkoj"
-
Maistingiau, ilgiau išlieki sotus po vieno obuikio
Dar neteko girdėti tokio žodžio, sunku šnekėt lietuviškai??
Linksmas pastūmėjimas sveikos mitybos link :)
nes obuolyje yra naudingu zmogui vitaminu, bet kartais galima pasilepinti ir ponckomis