Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nėra sveika. Stengiuosi gauti natūralių uv spindulių dienos metu
  2. Lengvai įdegu saulėje
  3. Bijau uždarų vietų ir turiu labai dirglią, pažeidžiančią odą.
  4. Turiu apgamų, bijau kad tai sukeltų sveikatos problemų.
  5. Turiu daug apgamų
  6. Neturiu poreikio
  7. Manau, kad kenksmingi ultravioletiniai spinduliai. Beto esu sviesiaode.
  8. Nėra poreikio
  9. Teko lankytis keletą kartų ir po to “pasigavau” odos ligą. Nuo to karto atsisakiau soliariumų.
  10. Nedomina tokie dalykai