Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nesilankau, nes manau tai nėra sveika..
  2. Nes esu labai baltos odos ir turiu daug apgamų
  3. Kenkia odai, gali sukelti vėžį, gali atsirasti pigmentinių dėmių, stiprėja kuoerozė.
  4. Gali gražu įdegį gauti su tikrais saulės spinduliais
  5. Manau kad sveikatai kenksminga
  6. Neturiu poreikio
  7. Bijau odos vezio ir tikiu, kad soliariumas skatina odos senejima
  8. Manau, tai kenkia odai.
  9. Galvoju musu amziuj netinka, gal tik jauniems.
  10. Nes turiu pigmentuota odą