Nesilankau, nes manau tai nėra sveika..
Nes esu labai baltos odos ir turiu daug apgamų
Kenkia odai, gali sukelti vėžį, gali atsirasti pigmentinių dėmių, stiprėja kuoerozė.
Gali gražu įdegį gauti su tikrais saulės spinduliais
Manau kad sveikatai kenksminga
Neturiu poreikio
Bijau odos vezio ir tikiu, kad soliariumas skatina odos senejima
Manau, tai kenkia odai.
Galvoju musu amziuj netinka, gal tik jauniems.
Nes turiu pigmentuota odą