Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Todėl, kad kenkia odai,atsiranda rizika susirgti piktybiniais navikais.
  2. Tiesiog taip nesilankau-nemegstu
  3. Nemanau, kad man tai reikalinga
  4. Bijau susirgti pavojinga liga,t.y vezys
  5. Dirbtinis deginimasis ne man. Vien minusai, oda tragiška, įdegis nenatūralus, didesnė galimybė susirgti odos ligom
  6. Mama neleidžia
  7. Man labiau patinka turėti savo odą nei įdegta.
  8. Nes manau, kad neverta leisti tam pinigų.
  9. Manau tai kenkia sveikatai
  10. Dėl kenksmingų spindulių.