4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
Kenkia odai
Sendina odą, kenksminga, įdegis nenaturalus
Gydytojai liepė aplamai vengti saulės spinduliųp
Kenkia sveikatai.
Gana gražiai, lygiai, greitai įdegu saulėje.
Nesveika.
Bijau, bijau odos vėžio ir dalykų kurių nežinau ką gali man padaryt
Lankiausi ne vienam soliariume visur prašė paso ir neįleido. Nors nemanau kad 1 ar 2 minutes, keli mėnesiai iki 18 gimtadienio, pakenktų. Na matyt taisyklės yra taisyklės, jų reikia laikytis.
Nes tai kenkia sveikatai, gali sukėlti sunkių ligų (odos vėžys) bei estetiškai nepatinka kaip merginos atrodo po soliariumo.