Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Kenkia odai
  2. Sendina odą, kenksminga, įdegis nenaturalus
  3. Gydytojai liepė aplamai vengti saulės spinduliųp
  4. Kenkia sveikatai.
  5. Gana gražiai, lygiai, greitai įdegu saulėje.
  6. Nesveika.
  7. Bijau, bijau odos vėžio ir dalykų kurių nežinau ką gali man padaryt
  8. Lankiausi ne vienam soliariume visur prašė paso ir neįleido. Nors nemanau kad 1 ar 2 minutes, keli mėnesiai iki 18 gimtadienio, pakenktų. Na matyt taisyklės yra taisyklės, jų reikia laikytis.
  9. Nes tai kenkia sveikatai, gali sukėlti sunkių ligų (odos vėžys) bei estetiškai nepatinka kaip merginos atrodo po soliariumo.
  10. Nėra tokio poreikio ir manau, kad nėra sveika.