Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Tai kenkia odai.
  2. Nesilankau nes sausina ir sendina odą.
  3. Odai ne pats geriausias dalykas.
  4. Nes gaila pinigu ant tokiu dalyku
  5. Nesilankau 2 metai,nes supratau kokį žalingą poveikį soliariumas daro odai,ypač kai tau apie 50 metų
  6. Manau, kad odai tai ne į sveikatą.
  7. Nematau prasmės.
  8. Esu įsitikinusi kad tai kenksminga
  9. Jaučiuosi tam per jauna.
  10. Brangu, laiko neturiu.