4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Nes man jo nereikia
- Manau, kad tai kenksminga sveikatai
- Sausina oda..
- Nėra poreikio.
- Nedomina įdegis
- Nematau poreikio.
- Nematau poreikio
- Nes esu už naturalu idegi
- Neatrandu laiko
- Tiesiog pakanka vasarą pasideginti prieš saulę.