Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nes man jo nereikia
  2. Manau, kad tai kenksminga sveikatai
  3. Sausina oda..
  4. Nėra poreikio.
  5. Nedomina įdegis
  6. Nematau poreikio.
  7. Nematau poreikio
  8. Nes esu už naturalu idegi
  9. Neatrandu laiko
  10. Tiesiog pakanka vasarą pasideginti prieš saulę.