Nepatinka
Neturiu poreikio
Kenkia odai, UV spinduliai sendina oda, nuo soliarimu padaugeja apgamu ant odos
Turiu daug apgamų.
Todėl,kad po soliariumo atsirado ant odos tamsių dėmelių.
Prieš 10 metų lankiausi kiekvieną savaitę, bet laikui bėgant pastebėjau neigiamą poveikį odai ( oda tapi mažiau elastinga, padaugėjo raukšlių)
Nes turiu daug apgamų, del ko nerekomenduojama.
Nėra poreikio
Nesu gėjus.
Neturiu laiko tam