Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nepatinka
  2. Neturiu poreikio
  3. Kenkia odai, UV spinduliai sendina oda, nuo soliarimu padaugeja apgamu ant odos
  4. Turiu daug apgamų.
  5. Todėl,kad po soliariumo atsirado ant odos tamsių dėmelių.
  6. Prieš 10 metų lankiausi kiekvieną savaitę, bet laikui bėgant pastebėjau neigiamą poveikį odai ( oda tapi mažiau elastinga, padaugėjo raukšlių)
  7. Nes turiu daug apgamų, del ko nerekomenduojama.
  8. Nėra poreikio
  9. Nesu gėjus.
  10. Neturiu laiko tam