Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Gaila tam pinigų ir savo odos ;)
  2. Skatina vėžio atsiradimą
  3. Saugau sveikatą. Esu įsitikinusi, kad tai kenkia žmogui.
  4. Lankydavausi prieš kelis metus, bet turiu daug apgamų, kuriuos patikrinus buvo uždrausta lankytis ir vengti tiesioginės saulės :)
  5. Nes kenkia odai.
  6. Nes manau tai nesveika odai
  7. Man nepatinka įdegis ir tai labai kenkia odai.
  8. Žinau daromą žalą.
  9. Nerandu tam laiko
  10. Ir kieme gaunu saules