Mieliau deginuosi natūraliai saulėje
Dėl to kad turiu apgamų ir bijau soliariumo daromos žalos, vėžio susirgimų.
Nemanau, kad tai gerai odai
Kenkia odai.
Nes kenkia odai
Nematau poreikio bei gaila odos dėl trumpalaikių pokyčių
Girdėjau neigiamos informacijos apie soliarumus ir pati matau ant kitų moterų, kad jie sendina odą.
Nėra poreikio
Nes nestovi poto su mergele gulint
Todėl kad turiu daug apgamu ir nenoriu ju deginti.