Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Mieliau deginuosi natūraliai saulėje
  2. Dėl to kad turiu apgamų ir bijau soliariumo daromos žalos, vėžio susirgimų.
  3. Nemanau, kad tai gerai odai
  4. Kenkia odai.
  5. Nes kenkia odai
  6. Nematau poreikio bei gaila odos dėl trumpalaikių pokyčių
  7. Girdėjau neigiamos informacijos apie soliarumus ir pati matau ant kitų moterų, kad jie sendina odą.
  8. Nėra poreikio
  9. Nes nestovi poto su mergele gulint
  10. Todėl kad turiu daug apgamu ir nenoriu ju deginti.