Nesveika odai
Nes pavojinga. Nepersistengiant užtenka ir saulės vonių.
Manau, kad tai kenkia odai. Nesivaikau dirbtinio įdegio, neteikiu tiek reikšmės išvaizdai.
Nepatinka
Tamsus gymis
Galvoju, kad per sena.
Nematau, tikslo
Nėra poreikio :)
Neteko lankytis
Kenkia odai, labiausiai-veido odai, ji pradeda anksti senti. Didelė rizika odos vėžio, pigmentinių dėmių.