Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nesveika odai
  2. Nes pavojinga. Nepersistengiant užtenka ir saulės vonių.
  3. Manau, kad tai kenkia odai. Nesivaikau dirbtinio įdegio, neteikiu tiek reikšmės išvaizdai.
  4. Nepatinka
  5. Tamsus gymis
  6. Galvoju, kad per sena.
  7. Nematau, tikslo
  8. Nėra poreikio :)
  9. Neteko lankytis
  10. Kenkia odai, labiausiai-veido odai, ji pradeda anksti senti. Didelė rizika odos vėžio, pigmentinių dėmių.