Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nemanu, kad reikia nenatūraliai gražintis, tai yra spinduliuotės intervencija į organizmą, ir neigiama.
  2. Esu buvusi karta, bet nesu prieš soliariumus. Eičiau jei tik galėčiau. Negaliu kadangi esu per jauna.
  3. Užtenka saulės
  4. nes neturiu tiek metų, kad galėčiau lankytis
  5. Manau jis nereikalingas.
  6. Nematau prasmės.
  7. Dėl žalos odai ir sveikatai
  8. Nėra poreikio.
  9. Labai jautri oda
  10. Neaktualu