Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Renkuosi natūraliai įdegti sauleje
  2. Nenoriu žaloti odos
  3. Nedrįstu
  4. Nėra poreikio.
  5. Todėl, kad kenkia sveikatai.
  6. Neprisiruošiu nueiti
  7. Vasaros metu gražiai įdegu nuo saulės spindulių.
  8. Nesilankau, nes nėra tam poreikio-pakanka įdegio nuo vasaros saulės.
  9. Neturiu tam laiko.
  10. Nes žinau, kad tai kenkia odai