Soliariumų ir saulės spinduliuotės poveikis odai

4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.

  1. Nematau baudos.
  2. Tausoju ir taip išsausėjusią odą, pripažįstu tik švelnų naturalų įdegį ir
  3. Dar neatradau laiko tam
  4. Saugausi nuo nereikalingų UV spindulių
  5. Renkuosi įdegį saulėje vasaros metu, tai atrodo saugiau ir neišsileidžia pinigai
  6. Esu daug kartu planavus eiti, bet neturedavau laiko ir taip nenueinu
  7. Dažnai būnu saulėje.
  8. Todėl,kad neprisiruošiu, bet tuo pačiu turiu daug abejojių ar tikrai man to reikia, o kas bus jei nevienodai įdegsiu, nusideginsiu ar kažkas pan.
  9. deginuosi saulėje
  10. Naudoju imunosupresantus, todėl negaliu lankytis. Esu po transplantacijos.