Nematau baudos.
Tausoju ir taip išsausėjusią odą, pripažįstu tik švelnų naturalų įdegį ir
Dar neatradau laiko tam
Saugausi nuo nereikalingų UV spindulių
Renkuosi įdegį saulėje vasaros metu, tai atrodo saugiau ir neišsileidžia pinigai
Esu daug kartu planavus eiti, bet neturedavau laiko ir taip nenueinu
Dažnai būnu saulėje.
Todėl,kad neprisiruošiu, bet tuo pačiu turiu daug abejojių ar tikrai man to reikia, o kas bus jei nevienodai įdegsiu, nusideginsiu ar kažkas pan.
deginuosi saulėje
Naudoju imunosupresantus, todėl negaliu lankytis. Esu po transplantacijos.