Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?
Per daug aprkauna, per šiltus orus nesinori mokintis per tokius karsčius.
Manau vaikams taip pat reikėtų pailsėti nuo mokslų ir streso
Blogai,nes per karstas dienas mokiniai turi mokintis o is to jokios naudos ,nes vistiek per tas dienas jeu buname išėje temas ir tiesiog kepame klasėje
Blogai, reikia atostogu, ir kaikurie iesko darbo
Galimai hujovai
Per karščius neina įsisavinti naujos informacijos
Blogai, todėl nes mokytojai daugybę metų dirbo prie vieno mokslo metų ilgumo ir, kad mosklo metai būna prailginti viskas yra užbaigiama birželio pradžioje.
Šiltuoju sezonu mokyklos patalpos nėra pritaikytos darbui
Oras dažnai vasarą labai karštas , labai sunku mokintis